Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    addikt

    Ha már garancia, hagy OFF-oljak én is egy kicsit. Én a Media Markt Garancia Plusz Gold-al kapcsolatos tapasztalatokra lennék kíváncsi. Elgondolkodtam rajta, hogy mi lenne ha a 2020-ban vásárolt TV-m leesne a falról. Normál esetben nem élnék vissza ilyesmivel, de több mint fél éve levelezek egy a TV-n fellépő problémával kapcsolatban, ahol két érintett fél lehet a hunyó, amiből az egyik a TV gyártója, a másik pedig a használhatatlan alkalmazás fejlesztője, ahol persze megy az egymásra mutogatás. A TV papíron a támogatott eszközök közé tartozik, és ennél fogva telepíthető is rá a szóban forgó szolgáltatás, ami kb. 95%-ban nem működik. Kicsit beleuntam már a hosszadalmas levelek írásába, amire egy copy - paste választ kapok rendszerint, amiben leírják, hogy sajnálják, de... Nos ezért jutott eszembe élni a Garancia Plusz Gold adta lehetőséggel, de nem csináltam még soha. Nem szeretnék két szék közé ülni sem.
    Akinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata, kérem írjon privátban, nyilván nem kell ezzel tele OFF-olni a topikot. Igazából még ennyit sem írtam volna ide ezzel kapcsolatban, amennyiben nem ilyen témákra evezett volna a beszélgetés az utolsó néhány hozzászólásban :)

Új hozzászólás Aktív témák