Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 747

    senior tag

    válasz joysefke #354 üzenetére

    ''Minden mas viszont a PCs piacon is fellelheto.''

    akkor mutass nekem egy 800Mbit-es PCs firewire kartyat, meg egy olyan PCs grafkartyat, ami
    meghajtja ezt:
    http://www.apple.com/displays/specs.html
    30'', 2560x1600 pixel

    igy kezdesnek.

    ''A maces csucsgepben levo fx5200 megveri a PCs vilagban elavult radeon9600 at....''

    na ezt a hulyeseget gondold at meg egyszer, vagy mutass ra, hol allitottam ilyet.

    ''Attol hogy egy gyorsabb processzort raksz a tetu lassu rendszerbe, nem lessz lenyegesen jobb a
    helyzet...''

    ...ahogy azt moricka elkepzeli. szerintem ird ezt fel, hogy el ne felejtsd: A MAC NEM PC.

    ''Nem ismerem a konkret arakat, de biztos vagyok benne, hogy a te processzorkartyad 2X annyiba
    kerul mint egy 3G s P4''

    ha hallgattal volna, bolcs maradtal volna fiam. G3as Sonnet kartyak mar 30 eurotol vannak ebay-
    en.

    ''BERMELYIK 6 eves PC re felmegy.''

    1) remelem ezt viccnek szantad.
    2) lesz turelmed kivarni azt az 1 orat, amig bootol?

    ''VAJON MIERT? talan mert lemaradna a gagyi PC mogott csunyan.''

    ja, biztosan ezert. ha oreganyam sarga lett volna, es csengetett volna, biztosan villamos lett volna.

    ''Tudtommal a BSD nem instabil szar.''

    akkor meg mit beszelsz olyan hulyesegeket, hogy ''mese a stabilitasrol''?

    ''Zarjuk le a programozos vitat, nincs ertelme.''

    merthogy?

    ''Elismerem, macen is lehet programozni, valoszinuleg hatekonyan is lehet rajta programozni.''

    nemhogy lehet, de sokkal hatekonyabban lehet, mint windowson. a Cocoa szarra veri mind az
    MFCt, mind a .NETet.

    ''DE az teny, hogy en ismerek sok programozot, es egyikuk sem programozik macen.''

    es ez most mit bizonyit szerinted? vagy kit erdekel ez? ennyi erovel a suzi is zsir auto, mer a
    tobbseg azt hasznalja, nem?

    ''TUDOM hogy az OSX unix alapu, naes akkor most hova? Tudtommal a regi os verziok nem unix
    alapuak voltak...''

    2001 elottiek. ez kb olyan, mintha en most itt azon lovagolnek, hogy de szar a win95, ebbol
    kifolyolag az osszes tobbi windows is szar. kapjal mar eszbe.

    ''Ezzel tulajdonkeppen el is ismeri az apple, hogy az oprendszer fronton vereseget szenvedett.''

    miota szamit egy uj verzio kiadasa kudarcnak? ezen logika alapjan a microsoft folyamatosan
    kudarcokat szenved :DDD
    (nem akarlak elkeseriteni, de a win2000 kernelje is ujra lett irva)

    ''Es a nyul viszi a puskat arra vonatkozik, hogy azert senki sem fogja most ugy gondolni, hogy ha
    unixra fejleszt akkor majd macet vesz, forditva, csinalunk valami ''unixosat'' es majd jo lessz
    macre, vagy nem...''

    nezz szet a sourceforge-on, erni fog par meglepetes.









Új hozzászólás Aktív témák