Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zioncsabi

    tag

    válasz r4z #34659 üzenetére

    1402 slim line es igen, pont igy lenne bekotve, ha mukodne.

    En is igy tudtam, hogy van rajta. Vettem is egy toshlink-jack atalakitot es amikor bedugtam semmi. Megprobaltam masfele az optikai kabelt ( a tv-bol, az erolkodobol), mindenhol latszott a piros feny az uvegszalon, kiveve amikor a Mini seggebe dugtam. Ez egyebkent egy nagyjabol 3 eves problemam es egyszer bementem egy Apple boltba, hatha a Genius-ok tudnak segiteni. A geniusz asse' tudta mirol beszelek es azt monta, hogy nincs is olyan a gepen.

    A Rendszerbeallitasok-Kijelzo alatt volt a szamomra lenyegtelenek kozott egy full hd-nak megfelelo(tehat 1920x1080 minden mas nelkul), a 4K is csak ilyen modon volt kiirva, egy 1080i, meg egy 1080p. Ugyhogy letoltottem az altalad ajanlott progit, beallitottam a felbontasokat... es ki is kellett kapcsolnom, mert az egermutato szaggatott es masfele is eszrevettem a recegest a rendszerben ( ez majd egyebkent egy kesobbi kerdesem lesz), szoval lattam, hogy feleslegesen dolgozik a proci a felbontasok kozott. Majd meg nekiesek jobban, hatha van valami arany kozeput...

    Ezt az SMC reset-et majd megcsinalom, de a Night Shift dolgot nem talatam a gepemen. Ha jol lattam a keresesben, akkor a Kijelzo menupontban kene lennie, de nekem csak Kijelzo es Szin opcio van, Night Shift nincs, hiaba az Apple honlapjan az van irva, hogy 2012 utani Mini-en is lennie kellene. Esetleg ez Big Sur alatt jott be... masra nem tudok gondolni.Esetleg halbelekbol ki tudok majd olvasni valamit, de rumot-palinkat-ilyesmit nem ontok ki a foldre az isteneknek felajalva :))
    Az LTT az a Linus Tech Tips, vagy valami IT dolog jelentese, amit nem dobott ki a kereses? Amugy nekem Szirmai Gergo mindegyik csatornajan konstans jelen van, de pl az Abroad Japan-nal meg csak 2-max 3 masodpercig.

Új hozzászólás Aktív témák