Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoombiee

    csendes tag

    Vettem egy Logitech G29 kormányt. (Tudom, hogy biztosan tudtatok volna ennyiért jobbat ajánlani, de MM-ben volt akció és volt ajándékkártyám is oda, és így a feléért sikerült hozzájutnom.)
    Eddig még nem volt semilyen kormányom, de nem akartam az alsó szegmensből választani, hogy ne ábránduljak ki egyből a szimulátorozásból.)

    Első észrevételek:
    Az FFB tényleg nagyon hangos mint ahogy az előző kiadásoknál is.
    A drivernél nekem is valami hibát írt telepítéskor, de nekem felismeri a software, de eddig még nem túl sok játékkal sikerült életre keltenem.

    Megvettem Humblebundle-n az autós csomagot, de itt egyetlen játékkal sem megy. (Lehet én vagyok ügyetlen)
    - DiRT Showdown - nem ismeri fel
    - DiRT 3 Complete Edition - nem ismeri fel
    - GRID 1,2,3 - Alapból nem látja a kormányt, de ha rányomok a "Choose Preset"-re, akkor felismeri, de megbolondul és folyamatossan megy lefelé a menüben, egész addig még félig be nem nyomom a gázt.
    - Dirt Rally - Remekül kezeli a kormányt, de ennek nem is szabadna másképp lennie, mert a támogatott kontrollerek listájában benne is van a G29
    - Asseto corsa - Alapból nem ajánlja fel, de beállítható

    Egyelőre még nem nagyon volt időm tesztelgetni, mert a cockpit tervezgetésén dolgozgatok, majd akkor lesz több tapasztalat, ha elkészül. Most még eléggé körülményes, állandóan felrakni és leszedni az asztalról. Ráadásul a magasságok sem túl jók és így eléggé kényelmetlen.

    Ha valakinek van ötlete vagy javaslata, hogy a Gridet hogyan tudnám működésre bírni, az kérem szóljon.
    Cockpit építéssel kapcsolatban pedig tudnátok ajánlani valami oldalt, ahol érdemes informálódni?

  • zoombiee

    csendes tag

    válasz zsiz #20481 üzenetére

    Mikor először raktam fel a Logitech Gaming Drivert, akkor dobta fel, de már nem emlékszem, hogy mi volt kiírva. Többször is újratelepítettem, de máskor nem jelentkezett a hiba. Grid-nél másnak is van ilyen problémája. A hivatalos fórumban olvastam. Szerintem, ha nagy gond lett volna a telepítésnél és az nem oldódott volna meg az újratelepítéssel, akkor a Dirt Rally sem menne rendesen. Kipróbálom majd, egy újratelepített windowsal is, ha időm engedi. (úgyis esedékes lesz lassan)

Új hozzászólás Aktív témák