Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neilszab

    őstag

    válasz Zigi #5638 üzenetére

    Hát nézd... biztosan beletelik 2-3 hétbe, amíg megszokod. Én mikor áttértem G25-re, az se olyan volt, hogy egyből tetszett és vigyorogva mentem a jó köröket... 1-2 hét szenvedés volt, ha már előtte éveken át hozzá voltam szokva vmihez, hiába jobb az új.

    A 900 fok is ilyen...nem megy egyből.. rá kell állnia a kezdenek és az agyadnak is.. érdemes fokozatosan növelni a szögtartományt. De amikor már hozzászoktál, akkor nem fog gondot okozni már egy szemvillanás alatt 360-at tekerni a kormányba... és aztán már vissza nem cserélnéd semmi pénzért. (na jó, azért egy bizonyos összegért már igen :) )

    Amit meg jelzel hibát... hát ha ezt csak oválon érzed, ott se túl erősen és ráadásul igen kis kormányszöget használva közben... erre mit mondjak, igen, ez ilyen, a fogaskerekes technológiának vannak fizikai korlátai. Én normál versenykörülmények között nem emlékszem, hogy ez maradandó élményt hagyott volna bennem, de persze mindannyian mások vagyunk. Próbáld ki, hogy érzed-e ezt 900 fokos kormánnyal is, azaz normál beállítások mellett... ;)

    De persze nem akarlak győzködni, ha van rá lehetőséged és neked elég a 270 fok, akkor vidd vissza a kormit (házhozszállítás esetén 8 munkanapod van elállni a vásárlástól) és vegyél egy F430-ast. :K

    Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Új hozzászólás Aktív témák