Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    "A grafikus kezelőfelület terén jó irányba mozdult a vállalat, hiszen ezt teljesen átszabták. Most már nem a Google TV/Android TV-t másolják, hanem az LG-féle webOS-t, ami remek döntés volt."

    Szvsz ez inkább egy szar döntés volt. Átláthatóbb, gyorsabb, szebb, és jobb volt a két sorban berakott appok, mint az egy sorba összehányt, ráadásul lekicsinyített bizbaszok. Amiket ráadásul nem is terveztek át, csak szimplán átméreteztek, így a téglalap formában tervezett ikonok szimplán össze lettek nyomorítva egy kockába, amitől még nyomorékul is néznek ki.

    "Viszont ez önmagában kevés az üdvösséghez, mert a magyar nyelven is kommunikáló rendszer még mindig iszonyú lassú. Sokszor előfordul, hogy a parancsok kiadása vagy csupán a lapozás során is hosszú pillanatokon át gondolkodik, mielőtt valami történne. Arra is akadt példa, hogy egy app vagy weboldal betöltésére 20(!) másodpercet kellett várni, ami egészen döbbenetesen idegesítő, egyszerűen manapság már nem ehhez vagyunk hozzászokva."

    Ez szerintem nem a rendszer hibája, hanem az alatta dolgozó gyenge hardveré. Egy 55A9G-m van, ennyire gyors rendszerrel még nem sokkal találkoztam. Baromi gyors és reszponzív, egyszerűen imádom. LG-ben is tudok olyat mutatni ami kalap sz.rt ér.

    "Sajnos a vezérlés terén már nem a webOS-t koppintja a cég, hiszen a távvezérlő nem mozgásérzékelős, ami azért hasznos lett volna."

    Én meg azt mondom hogy szerencsére, fél óra után legszívesebben a falhoz b.sztam volna a mozgásérzékelős távirányítót ha az nem a haveromé lett volna hanem az enyém. Vannak helyzetek amikor jól jön, az igaz, de többet bosszantott mint előnye volt.

    "...azonban a kínálat továbbra sem teljes, hiszen olyan fontos darabok hiányoznak, mint például a Yettel TV ..."

    :DDD :DDD :DDD
    Bocsánat érte, de ezt csak kiröhögni tudom. Ott a Sweet tv, igaz drágább valamivel, de ugyanúgy minden elérhető rajta annak, akinek ezekre (a csatornákra) van gusztusa.
    A többivel egyetértek, nem a legfényesebb az elérhető appok száma, az HBO mellett hiányzik a SkyShowtime is, ahogy például a többi rendszeren meglévő Spotify, Rakuten Viki, Twitch is, hogy néhány ismertebbet mondjak.
    Amúgy amennyire utána tudtam nézni, itt a szolgáltatóknak kellene megírni az appot a VIDAA rendszerhez - ami elvileg html5-ös appokat takar - , tehát elvileg rajtuk állna a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés