Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coyot

    őstag

    válasz Asbee #81242 üzenetére

    Most leírtad kb ugyan azt mint én kioktató hangnemben, és sikerült elsiklani a lényeg felett? :DDD Ez a mindegy mit írok csak megmondjam a frankót fórum behaviour behalok rajtatok, vagy mindegy csak az utolsó szóra hajtasz? :D

    Amit mondtam kb minden városi körülményt élő ember így élt meg. És igen baszki home office-ban voltak fél éven keresztül mindenki akinek picit is lehetett, sőt akinek nem és nem volt rá szükség otthon maradt köteleőzen és pont. Plusz ők gyártják az oltást és adják be mindenkinek.

    Az hogy szerinted mert sokan vannak ott nem lehet hogy fél évig be voltak zárva az max a véleményed amit úgy adsz elő mint valami szentgrált vagy mint syberia az ivermectint...

    Én meg azért próbálom elmesélni mit hallottam, mert 10 fejlesztőm van kinn és elég sokat meséltek a helyzetről. Náluk januárban már 2 napos lakoldalmak voltak kérlek, aminek az oka az, hogy fél évig szigórubban vették.
    Ez az amit nem sikerült megértened, hogy ennek az az okozata, hogy lazaságos videó van 26-ról, hogy előtte fél évig kuss a nevük, nem tudom már jobban és érthetőbben leírni csak neked.

    És igen elsiklottál megitn a lényeg felett, de leírom egy négyszavasban is, "hammer and the dance". Vagy írjam hogy lazítás-szigorítás? Nem értem miért feldolgozhatatlan az, hogy bezárnak majd ha lehet nyitnak kicsit aztán ha szar lesz a helyzet megint a rendőr basz agyon gumibottal ha kimész az utcára. Ehhez képest amit te írtál az hangulatkeltésre jó de legalább nélkülöz minden lényegi infót. Ellenben ítélkezik, várjál nem vagy te fideszes? ;]

    [ Szerkesztve ]

    Má' nem

Új hozzászólás Aktív témák