Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz Kékes525 #75333 üzenetére

    Érkekes egyébként az ő helyzete. Olyan táplálékkiegészítő családot 'nyom' egyébként az előtérbe, ami ugyanahhoz a NER-hez köthető vezetői/tulajdonosi körhöz köthető, mint ami a Lokit támogatja... Debrecen vezetőségével, Kósa vezetői pozíciójával stb-stb... :)

    Hát, nem tudom :D

    szélsőséges magyarázat :DDD :
    Lehet azért nyom egy drasztikusan szélsőséges világot így felépítve, hogy a - nálánál nagyobb - ellentábor még tudatosabb védekező és oltásért jelentkező legyen??? ;] :)) :)) :))

    #75269Parci

    Ha a szervezet idejekorán leküzdi akkor szerintem szükségszerű, hogy az R0 érték is rendkívül alacsonyra csökkenjen. Egy ideig hordozó, de a tovább adás esélye szerintem kisebb.

    #75554Parci

    Igen, minden tekintetben látható, hogy kerülgetik a forró kását, a korlátozások erősebbek ennek ellenére tovább terjed, a terjedési ütem se igazán változik igazán (lásd Németo) és az EU csúcsot is sürgősen előrébb hozták.

    #75549Parci

    Ebben a cikkben leírják a nyíregyházi Busák Tamás esetét.Ő volt a 17. eset magyarországon. Márciusban kapta el, több mint fél évig erősen küzdött a tünetekkel, dolgozni nem tudott. Tüdőszanatórium, óvatos túrázások után most már dolgozik, de erősen oda kell figyelnie arra, hogy mi mindenben változott meg az élete és hogy hogyan kell foglalkoznia ezzel az egésszel, hogy lerövidüljön ez a folyamatt.

    [link]
    Egy másik cikk:
    [link]

    #75594Aweriot

    Nem tudom, csak azt látom, hogy most is akarnak adni egy újabb dátumot amikor talán (egyszerre szervezetten szeptembert kezdtek el emlegetni, nem azt, hogy rövidesen, hanem egy későbbit, jóval).. Adnak egy újabb és újabb időbeli célt az embereknek, hogy tartsanak ki. És igenis, szerintem jogosan vagyok szkeptikus. A távoli célok megint azt jelzik, hogy nem fog ez a mostani vakcinákkal megoldódni. Majd ismét kintebb tolják (a meghatározott 5-6 hónappal későbbi, az eddigi - vakcinákkal rövidesen meg fog olódni helyett - nekem azt jelenti, hogy már a szeptemberi is kuka (mint, ahogy az eddigi későbbi nagy viszonylagos dátum megadások)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák