Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Gsx-rr #37593 üzenetére

    +(#37591) Asbee

    Lehet ezt csinálni, csak minek :) Mármint azt hogy valaki kiemeli hogy a maszk így meg úgy fölösleges/nem véd, mi válaszolunk hogy miért is kell a maszk és miért kéne elviselni, erre jön a válasz hogy de a maszk önmagában nem elég, és helyesen is kell használni stb. - Igen, így van, de csak arra reagáltunk, amibe belekötöttek.

    Ha meg minden válaszba litániát írnánk, hogy mi mindent kéne betartani a maszk mellett, és hogy hogyan kellene helyesen csinálni, az lenne a baj? :)

    Igen, én is írtam már panaszos logout bejegyzést erről korábban, és ide is sírtam már, hogy én már korábban is alapvetően elítéltem ha
    1. betegen jár valaki emberek közé ha ez elkerülhető lenne
    2. ha ez nem elkerülhető, nem véd meg másokat minden lehetséges módon (maszk - helyesen használva, +minél kevesebb dolgot fogdos, gyakran mos kezet ha mégis, +tartja a távolságot / nem megy tömegbe).

    Ezt tavaly írtam logoutra, még januárban töröltem, pedig most kincset érne ha mutogathatnám :DDD

    Semmi újat nem mutatott ez a koronavírus csak most jobban kijön, hogy mennyien sz*rtak ezekre eddig is, és hogy néhány, gyerekkor óta alapvető skill (nem csak a kézmosás, hanem pl. empátia, közösségi szellem, áldozatkészség) hiányzik az emberekből.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • rushty

    senior tag

    válasz Gsx-rr #37593 üzenetére

    Szerintem tisztában vannak vele, hogy kijátsszák az egyszerhasználatos cserélését. :D
    Még magyarázzák is, hogy van maszkom csak a füle elszakadt. 1 nyilván a sírig.

    [ Szerkesztve ]

    Revolut meghívó pü-ben

Új hozzászólás Aktív témák