Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B0V9B

    tag

    válasz szami777 #79747 üzenetére

    Akkor most az Arsenalt is odavesszük, amely egyszer jutott el a döntőig (az is 10 éve volt) azon kívül max legjob 16, de a Schalke-t nem. Értem, megint remek érvek :D

    A City melyik? Mert nekik ez volt az első szezonjuk hogy továbbtudtak jutni a legjobb 16 közül, ennyi erővel már a Wolfsburgot is idevehetjük.

    Megint olyan érveket hoztál hogy csak nevetni lehet rajtuk, de igen soroljad még babám :C

    A City, mint stabil BL kieséses szakasz résztvevő. Ez akár egy Stephen King féle horror regény neve is lehetne, olyannyira irreális dolog.

    (#79748) MikE008
    Schalke: BL legjobb 16: 2014-15, 13-14, 12-13
    BL elődöntő: 2010-11

    Igen, már az is valami :C
    Szar érvek, de legalább megint én vagyok a hülye.

    [ Szerkesztve ]

  • B0V9B

    tag

    válasz szami777 #79747 üzenetére

    Innentől én már be is fejeztem, mert erre számítottam csak.

    1. leugatsz a Schalke meg a Wolfsburg 1 kiugró éve miatt, csak hogy idézzelek "vered itt a melled arra az 1 évre", aztán felhozod az Arsenalt és Cityt, mint stabil BL kieséses szakaszban tevékenykedő csapatokat. Nekem innentől game, set, match.
    Egyik érved üti a másikat, amit leírsz tegnap este, annak az ellenkezőjét állítod már ma reggel.

    Ha lófaszpista egyszer megmássza a szomszéd Julist a szénakazal mögött, akkor annak csak szerencséje volt, ne verje magát arra az 1 alkalomra.
    Viszont ha lófaszjóska teszik meg ezt ugyanúgy 1 alkalommal, akkor az már egy hosszú, tartós kapcsolat.

    Értjük. Menjél idd meg a délutáni kakaódat, aztán a focihoz való érdemi beszélgetést hagyd meg azoknak, akik nem olyan elfogultak hogy tovább látnak a saját orruknál. Cuki vagy meg minden, de én olyan ember érveit nem tudom komolyan venni, aki egyszer A-t mond, egyszer B-t. Kicsit napraforgó mentalitás.

Új hozzászólás Aktív témák