Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sh4d0w

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Datsyuk #162167 üzenetére

    Két álláspont létezett: az UEFA-é (ami ugye nem korrupt, minden döntésében következetes, támogatja a kis klubokat... oh, wait...) és az SL-é. Ebből következően, ha támadod az egyiket, a másik mellett állsz.

    A nagyok vezetői nyilván átgondolták, számukra mi a megfelelő lebonyolítási forma, ennek mentén szerveződtek. Nyilvánvaló, hogy szigorúak a belépési feltételek, mert valsz a Barcelona, vagy a Real Madrid nagyobb közönséget vonz globálisan, mint egy éppen jó szezont kifogó Eibar - de hát a pénzemberek már csak ilyen szemétládák, pénzt akarnak keresni és kihagyni ebből a korrupt hivatalnokokat. A pénz visszafolyatása a nemzeti ligákba meg nagyobb mértékű lett volna, mint most - persze egyértelműen a nemzeti ligák bólintása volt a cél.

    Hát most nincs SL, de van egy töketlen, pénzért bármire kapható UEFA, ami a saját szabályait képtelenek betartatni, de előjön még nagyobb ökörségekkel.

    https://www.coreinfinity.tech

  • BenHans

    addikt

    válasz Datsyuk #162167 üzenetére

    Köszi :R
    #162174Datsyuk: külön +1

    sh4d0w: Aha, ja. Magas lóról te szoktál, lekezelően a semmire, ráadásul szerinted fekete és fehér a kérdés. Nekem nem kell szavakat a számba adni majd mutogatni rá, köszi, ez nem az egyoldalú poltopik még hála az égnek ahol vagy követed a csapást vagy lecsapnak.
    Szerintem inkább ignorálj, mert látom az elvárhatónál kevesebbszer megy át amit írok, én meg nem fogok a kekeckedésre reagálni.

    bagyulajuve: Eddig szorítottam nekik, de egy favágó csapat lettek és látszik hogy nagyon elhitték. Két fostos megpattanóval nyertek, a szar műfüves pályájukon a -5 fokban, de nem is ez volt a vicc, hanem a hozzáállásuk, ami még nem volt meg sem a döntetlennél sem a hatosnál, akkor még szerényen nyomták, színészet és piszkoskodás nélkül.

    Amúgy Solbakken lehet jövőre már a Rómában lesz.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák