Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bagyulajuve

    addikt

    válasz sh4d0w #141200 üzenetére

    így érzek én is
    tömegsport és fiatalok sportolási lehetőségébe befektetni például sokkal értelmesebb lenne szerintem

    Resistencia eterna

  • BenHans

    addikt

    válasz sh4d0w #141200 üzenetére

    Így van, de már az jobb lenne ha mindemellett az életbevágóbb dolgokra szánt költségvetésből semmi nem lenne kilopva, amiben pl a tisztelt kórházigazgatók is benne vannak, hogy más területet ne említsek. Az építőiparba is illene beengedni még pár tucat vállalkozót, nem megyek tovább, csak sokadik alvállalkozónak. Na de ez nem a politika topik szóval befejezem.
    A többieknek is abszolút igazuk van, hogy az amatőr sportot jobban meg kéne segíteni, mert röhej, hogy tehetséges srácok kallódnak el, mert nincs pénzük alsó hangon 50 ezerért táborozni, meg havonta 5-8-10-15 ezreket kicsengetni klubtól és szinttől függően.
    A már megépített műfüves mlsz kispályák esetében pedig tiltani kellene azt ami nálunk is működik a kerületben, hogy az MLSZ rendelkezése ellenére beszűkítették a használati idősávot, mert egyes vén komcsi véglényeket zavarja még a madárcsicsergés is, az ingyenessége meg az önkormányzati sport és szabadidőközpontok elbírálására és kapzsiságára van bízva. Abszolút az amatőr versenysport és tömegsport mellett vagyok, én magam is űzöm. Én úgy vagyok vele a semminél jobb a valami, még aránytalan elosztásban is.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák