Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MoVieFaN

    tag

    Sziasztok! PS3/X360-hoz keresek valamilyen fejlhallgatós megoldást, mivel a 18 hónapos lányom éjszaka nem tolerálja a csatazajt. :)

    Három opciót látok kivitelezhetőnek:

    1. Jelenleg van egy Zalman ZM-RS6F fejhallgatóm, ezt viszont nem tudom rákötni a konzolokra vagy az erősítőre 5.1-ben. Találtam egy ZM-RSA kiegészítőt, amivel a házimozi erősítőmre rá tudnám kötni, viszont ezt már nem lehet kapni. Ha esetleg valaki tud eladó példányt valahol (új vagy használt) azt megköszönném.
    2. Vennék egy olyan 5.1 fejhallgatót, aminek van optikai bemenete (pl. Sharkoon X-Tatic Digital 5.1), viszont ez elég drága, és inkább használnám a meglévőt.
    3. Esetleg sima 2.0 fejhallgató a házimozi erősítőbe dugva. Viszont így le kellene mondani a térhatásról.

    Nekem igazán az első opció lenne a legideálisabb, de mivel azért itt nálam hozzáértőbbek vannak, ezért kíváncsi lennék a véleményetekre is. :R

    Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

Új hozzászólás Aktív témák