Új hozzászólás Aktív témák

  • BClone91

    csendes tag

    Sziasztok!
    Az lenne a problémám hogy Pénteki nap folyamán vettem egy Panasonic TX-P 42GT 30E tipusú 3D-s TV-t. Mivel nincs BlueRay lejátszóm külső HDD-ről próbáltam lejátszan a 3D filmeket és itt jön a probléma. Amikor lejátszom a filemt akkor nagyon szépen kihozza a 3D képet de valamiért amikor váltja a képet akkor mintha az előző képkocka ott maradna az új előtt és pixelekben mozog minden. Volt olyan hogy 3 különböző képkocka is egymáson volt, de általában 2 szokott és a kövi képváltásnál el is tűnik, majd minden rendesen szépen megy egy ideig aztán újra jelentkezik a probléma. Ahogy észrevettem ez azoknál a jeleneteknél jelentkezik inkább ahol a 3D hatás erősebb. megnéztem a filmet a lapimon és ott nem jelentkeztek ezek a hibák (igaz azt csak sima SBS képpel néztem Ati Mobility Radeon 5650 HD kártyával 4Giga RAM és i5 proci). Tehát nem a filmekkel van a gond. Nem tudom hogy ez a TV hibálya-e vagy nem. Arra is gondoltam hogy ezestleg az USB 2.0 nem igen tudja olyan sebességgel adni a jelet a TV-nek hogy az rendesen tudja játszani. Mert kipróbáltam egy sima 1080p-s filmet és az pl annyira szaggatott hogy az elképzelhetetlen volt.Vagy lehet a HDD lassú hozzá? Arra gondoltam hogy veszek egy USB-HDMI átalakítót és úgy kötöm hozzá a vinyót de nem tudom hogy az segítene e a problémán vagy nem mert próbának kicsit költséges a dolog).
    Kérlek segítsetek!

    Előre is köszönöm
    BClone91

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák