Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jovanny2

    őstag

    válasz kmarci25 #2001 üzenetére

    Kezd már pattalan lenni ez, azt írtam már le sokszor, hogy semmi bajom az LG-vel, sőt vannak olyan funkciói, amik felé is billenthették volna a mérleg nyelvét (pl. DualPlay, azt használtad már? Van ilyen szemüveged?), viszont a Samunak több ilyen volt, ezért az lett és nem bántam meg cseppet sem. Erre írtam, hogy már párszor téma volt, hogy nem vagyok részrehajló (nem vagyok oda) a Samsung iránt, mert elismerem az LG előnyeit is, mert vannak. Az, hogy tapasztalatom csak a Samsunggal van (régről is, és most az E szériával is), abból adódik, hogy az életben nem volt LG-m. Viszont az az általános vélemény (nem az enyém, de pl. ebben a fórumban is), hogy a Samsung médialejátszója jelenleg a legjobb. Ha ez sem bírkózik meg bizonyos formátumokkal, akkor valószínűleg tényleg médialejátszó kell. Tényleg jó dolog az, szó se róla, de az E szériához már felesleges nekem, a régebbi TV-hez használom kizárólag, amiben nincs egyáltalán lejátszó.
    Ha valamit nem akarsz megérteni, azt feleslegesen is próbálom megmagyarázni...továbbra is fenntartom, ha valaki konkrét tesztre kíváncsi, és azt én is el tudom végezni otthon, csak szóljon.

    Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

Új hozzászólás Aktív témák