Új hozzászólás Aktív témák

  • pohicop

    tag

    válasz Ádám_ka #1958 üzenetére

    A tv jó. A képe csodálatos. Megfolyás nincsen, bár halandó ember szemem van. A beállítások kissé különböznek a Le46B650-es tv-mtől, de rájöttem majdnem mindenre. 2d-ből 3d-be szépen konvertál, érdekes, de nem hiszem hogy sokat használnám ezen funkcióját a tv-nek.

    Felhősödés egyáltalán nincs, ezért is nem edge led-eset vettem. A le46b650-esem, még nem ledes, és néha zavaró a felhősödése, szóval ez nekem mérvadó volt a vásárlásnál.

    Net nincs benne, de arra ott a tablet.......vagy a le46b50, de nem használom tv-n.....

    DLNA néztem rajta filmet, működik szépen viszi az mkv.-t avi-t, feliratot, ha azonos nevű akkor automatikusan csatolja a filmhez.

    Az allshare nekem érdekes.... a samu tabletem és a laptopomat látom az eszközök között a tv-t nem.
    A tv sem lát más eszközt..... majd még erre rá kell jönnöm. DLNA viszont működik...

    Ami furi, hogy a DLNA olyan filmeket is lát amik már nincsenek a laptopon, ezt még meg kell fejtenem, hogyan tüntethetem el a listából..... biztos le van tárolva valahol a laptopon....

    Megérte az árát, gyönyörű kép, DLNA, hátsó led világítás, ezt vártam.

    Üdv: Pohi

Új hozzászólás Aktív témák