Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltnyiri

    tag

    válasz zsoltnyiri #28972 üzenetére

    Bocsánatot kérek, hogy megint felhozom, de erre a kérdésre nagyon örülnék ha valaki tudna tanácsot adni, mert úgynéz ki 2 napon belül hangfalak nélkül maradok :D

    Igazából 2 nap intenzív fórumolvasgatás után az előző hsz-ben megfogalmazott igényeimre két alternatíva körvonalazódott. Az egyik az itt is az ajánlóban szereplő Edifier R1900T II, a másik egy Wharfedale Diamond 220 nevű szerkezt. Utóbbit a Whathifi és OCN is a 200 euro alatti 2.0-ák "legjobbjának" választották - nem tudom mennyire számítanak legit értékelésnek. Mindesetre sokat utánaolvasva nagyon sokan dícsérik, annak elleneére, hogy én sosem hallottam a márkáról, és hogy tisztában vagyok azzal, hogy az internetes dícséret kb semmit sem jelent :D Viszonyt a 200 euros árral szemben itthon néhány helyen 35 körül is kapni, ami elég barátságosan hangzik. Külön szimpatikus volt, hogy a bemutató videójában kiemelik, hogy valahogy azt is figyelembe készült, hogy esetlegesen mögötte sokaknak nincs elég hely (nekem se), és valamivel kevesebbet igényel mint hagyományosan a kialakítása miatt. Bár ez lehet marketing bullshit is.

    Minden esetre szívesen meghallgatnám mit gondoltok, és más alternatívákat is szívesen hallgatok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák