Keresés

Aktív témák

  • gabesz82

    senior tag

    Sziasztok! A problema a következő lenne: volt nekem egy 2500+-os Bartonom amit stabilan járattam kb 1 évig 3200+-on 1,7 volttal egy NF7 V2.0-ás lapban 2*512 Kingston ValueRAM-mal, előbb egy 9600XT-vel, egy 3 hónapja pedig Inno 6600GT-vel a táp egy Chieftec 360-as. Ezt a procit most átvarázsoltuk haverom gépébe, az ő gépe: ugyanígy 3200+-on nyomatja 1,7 volttal, Abit NF7-S V2.0 a lap, 2*512 Samsung DDR400 memó, Inno 6600GT kártya, Mercury 400-as táp. Az ő gépében viszont nem teljesen stabil, pl. Battlefield 2-ből 5 perc után kilép, San Andreas-ból szintén. A 6600GT-re rá van dugva a tápcsati, és minden a helyén van a gépben... akkor mégis mi lehet a gond vajon, mert a 2 gép majdnemhogy ugyanaz, persze mégsem teljesen, én először gondoltam a tápra,de előtte egy 2600+-osa volt amit tuningolt is 2100MHz-ig 1,725 volton és abszolút stabil volt... na szerintetek? :) :F

    PSN: Morfologus82

  • gabesz82

    senior tag

    válasz lajafix #1931 üzenetére

    Na ezt a Burnk7-et még kipróbáljuk, Prime95-ös Torture test fél óráig futott rajta haverom állítása szerint, bár mondtam neki, hogy jobb lett volna legalább egy órát nyúzni, ja a MErcury táp szereintem sem sok sz*t ér, nekem is olyan volt el is füstölt majdnem rántotta is magával a vinyómat :) ezt már mondtam neki, hogy mielőtt bármi fejlesztésbe kezd, vegyen egy új tápot ezt rakja előre a fontossági listában. én leginkább a tápra tippelek, bár akkor a 2600+-ost miért lehetett hajtani, bár ettől még simán lehet...

    #1926-ra: a hűtőborda már nekem is eszembejutott, levettük újrapasztázás majd vissza, semmi javulás, ja és a proci nem melegszik túlzottan, amikor bebootol a WIN akkor olyan 40-41 fok...

    na ezeket kirpübálgatom amiket tanácsoltatok, köszi a segítséget :)

    PSN: Morfologus82

Aktív témák