Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz fsb1000 #22883 üzenetére

    Én számtalanszor látok töltényeket elhúzni a tankomon keresztül. Igen az az arty lövedék ami felettem repül el, de úgy jelzi, mintha rajtam keresztül menne.

    Arty ellen simán lehet heavy-vel is játszani. Tegyük fel van 5 arty, mindegyiknek kb 25-35sec a reload time-ja. Az összes arty nem egy helyen fog állni, tehát nem ugyanoda tudnak belőni. Tegyük fel be vagy spotolva, tudod, hogy be vagy spotolva, vársz pár mp-et és elindulsz. Mire az arty lövedék odaér, te már odébb vagy, max a splash talál el, ha pedig nyílt terepen vagy, akkor előre-hátra mozogj és nem fognak telibe lőni. Az pedig ugye alap, hogy heavy-vel csak olyan helyen haladsz, ahol pillanatok alatt fedezékbe tudsz vonulni, vagy el tudsz rejtőzni a spotter elől, ha az első arty lövéseket túlélted, akkor van bőven időd fedezékbe menni, vagy elbújni. Elég sokat artyztam, 10k xp kell az object261-hez és tudom mi a legidegesítőbb artys szemmel, az amikor előre hátra ingázik az amire célzok, mert sose tudod mikor indul meg előre, vagy hátra. Múltkor malinovkán domboldalban egy T34 ingázott 4 arty lőtte, köztük én is és 2 perc alatt nem tudtuk lelőni a felére sem. Nem véletlen kell a vertical stabilizer a heavy tankokra, hogy ilyen ingázás közben is tudj pontosan lőni, az pedig alap, hogy ha az ellenfélnél sok arty van, akkor nálad is, akik pedig azt fogják lőni, akit te spotolsz, ha ő nem ingázik, kilövik és mehetsz tovább. Persze beakadhat egy-egy mákos arty lövés, ez van, de lőttem én is már vaktában malinovkán keresztbe ISU-val 800m-ről artyt ki úgy, hogy fogalmam sincs, hogy ott van.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák