Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz diegho #20255 üzenetére

    Én még nem láttam T30at kihalni csak GWT-GWE-T92 lövéstől, lehet hogy az aurám arty ellenállóvá teszi őket huh? De egyébként a Mauson kívül mindegyik tankot ki lehet rakni egy arty lövéssel nem látom a különbséget(ok. Maus is mehet ha ammoracket talál de ez csak AP lövéssel jön létre). Ne ess tévedésbe ez a tank nem jobban páncélozott mint egy IS-7 csak éppen; lassabb, nagyobb, kevésbé használható vagy csak szimplán gyengébb ágyú, cserébe +200hp. herp derp

    (#20256) kedvesgabor: Meglepő de könnyebb átlőni tankokat 246 pennel. mint 235-el. de ez a játék már csak ilyen. 15centissel lőheted a gyenge pontjait 50% eséllyel pattognak miközben ő átlövi mindenedet a homlokpáncélon kívül. igazság szerint elmond mindent erről a tankról az, hogy az E-75 erősebb nála páncélban, ágyúban meg nc...

    (#20257) -vitya-: tessék ott van virkir képe, de linkeltem nem annyira rég én is egy hasonló képet ahol a torony gyenge pontjait mutattam, keress rá vissza. A lövegpajzs nem 5x5 centis és elég point&click módszert alkalmazni ha a 12,8cm van rajta, a 15centissel legalább ez működik(újabb ok, hogy ne használjuk a 12,8cm ágyút).
    De hogy fokozzam a hangulatot, itt egy kép amin egy KT lyukasztott rajtam 3at egy elég érdekes helyen. Hogy van az, hogy amikor én megyek ezzel a tankkal akkor még a tier VIII playerek is tudják, hogy hova kell lőni? Persze beír ide az ember akkor kapja az oltást hogy l2p, hogyne :) A tank pöpecül be volt forgatva, megint csak nem rajtam múlott a dolog. Tudod mit, belinkelem a tornyos képet nem kell visszakeresned. Ehhez add hozzá a 12,8cm ágyú lövegpajzsát...

    (#20258) vhw: Mint olyan aki több mint 300 meccset letolt ezzel a tankkal állíthatom, hogy annak ellenére, hogy a szoknya képes elnyelni lövéseket ez abszolút nem gyakori dolog, sőt jó ha 80 meccsenként egyszer bejön a dolog.... Az összehasonlításod meg nem állja meg a helyét, a két tank közül 1v1 az E-100 jobb, cserébe közel hasztalan a másik kettő ellen ha nem féleszűek a playerek, de féleszű Maus még így is kirakhat a francba pusztán a páncélozottsága miatt. És mondd, ha 276 pennel nem tudod átlőni normálisan a tankokat akkor hogy gondolod hogy 235-el ezt meg lehet tenni? hmm? Ez egy olyan tank amivel sokat kell játszani, hogy megtanulj vele, és megtanultam, több weakspotot tanultam meg vele mint azelőtt amikor nem volt meg a tank, és még így is sokszor egyszerűen arcon köp mert nincsenek meg a kvalitásai a tanknak ahhoz, hogy átültesd a gyakorlatba az elméletet...

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Aktív témák