Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz BinLaden #19676 üzenetére

    Nincs a T29-em. Valamelyik nap KV-val 152mm-es löveggel nyírtam ki egyet 1-1 elleni csatában. A lánctalpamat lőtte meg(csak megsérült) és a fele életemet szedte el. Az elején kapott egyet erre visszabújt a fedezékébe. Utána összefutottunk nyílt terepen gondoltam nekem annyi, még azért belelövök egyet búcsúzóul, erre sikerült lelőni 10%-ra az oldalán. Hátraszáguldottam a KV-n még csak a második motor van kifejlesztve, szóval nem valami gyors megvártam amíg újratölt és utána előrébb mentem, hogy újra lőjek. Rendes volt, megvárta a töltést(van fenn töltésgyorsító de több mint 20 másodperc így is) szembefordult velem, mellém lőtt szépen és én kiszedtem.
    Egyszer pedig a Tigrisemmel nem sokkal az után, hogy felraktam á a töltésgyorsítót jöttem össze egy T-29-el. Tudom az orosz. Ő kezdett előnyből mert én hülye rálőttem a tornyára és nem sebeztem semmit ő viszont igen. Betettem lükvertzbe és reméltem sikerül csapattársak közelébe jutnom lőttünk még egyformán sebeztünk(én természetesen az alját lőttem, ő ne mtudom hova célzott) nagyjából de ő kezdte ezért ő volt előnyben. Utána megunta azt, hogy tolatok és lelőtte a láncom ezzel hozzám került az előny, nem sokkal hp-val de életben maradtam volna úgy számoltam. Ezt ő is észrevette és máshol kezdett el lőni ahol nem nagyon sebzett és még egyszer rálőtt a lánctalpra, egy arty is besegített és simán kilőttem. :DD

Aktív témák