Új hozzászólás Aktív témák

  • vigfer

    csendes tag

    Sziasztok!
    Segítsetek nekem!!!!!!
    A telefonom (Sony Ericsson Vivaz) az itthoni wifi hálózatra eddig gond nélkül felcsatlakozott. Most akárhogyan is próbálom felcsatlakozik ugyan de az internet böngésző megnyitásakor és amikor ténylegesen adatforgalmat generálna kiírja a telefon hogy az átjáró nem válaszol. Nem tudok internetezni. Próbáltam több fajta internet böngészővel, a routerben sincs bekapcsolva a MAC szűrés, a telefon szoftverét is újratelepítettem már kétszer is. Sehogyan sem akar működni.
    Már a routeren is frissítettem szoftvert. A gyári beállítások alkalmazásával sem megy, jelszó sincs beállítva. Kompatibilitási módokat akárhogyan állítgatom akkor sem jó.
    Más hálózatokra akkor miért enged fel és miért tudok internetezni ha a sajátom nem jó?
    A telefonom fórumjában azt mondták hogy a routerrel lehet a probléma. Számítógépen ha csatlakozok a routerhez wifin simán megy az internet
    A Router neve: TP-LINK WA501G 2.21
    A McDonald's-ban kipróbáltam ott csatlakozott és gond nélkül tudtam internetezni a gyári böngészővel is. Tanácstalan vagyok.
    Valaki segítsen......

Új hozzászólás Aktív témák