Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    Sziasztok!

    Amikor ilyet ír ki a Windows (nem XP volt, hanem 2000, de szerintem itt ez nem számít), akkor mit ért azalatt, hogy please try to save the file elsewhere?

    Windows - Delayed Write Failed
    Windows was unable to save all the data for the file
    \Device\Harddisk2\DP(1)0-0+d\DCIM\100MSDCF\DSC05133.jpg.
    The data has been lost. This error may be caused by a failure of
    your computer hardware or network connection. Pelase try to save
    this file elsewhere.

    USB-ől akartam leválasztani egy androidos telefont file-ok rámozgatása (visszamozgatás a vinyóról) után, de csak várakozott, ment a homokóra, aztán vagy összeköttetés megszakadása miatt (piszkáltam), vagy csak timeout volt, de a fenti hibát dobta fel, és az egész microSD elérhetetlenné vált...

    Igazából nekem az is megfelelne, illetve az lenne a jobb, ha tudnátok javasolni olyan progit, amivel biztonsággal rendbe lehet hozni a FAT file-rendszert a kártyán, mert az undelete programok nem igazán kezelik jól a helyzetet, úgy látom, nem találnak meg minden file-t rajta (kb. 900 megányi fénykép)

    Másodjára még ezt dobta fel hibának, ha minden igaz, akkor, amikor már ténylegesen le is húztam a gépről a telefont, bár lehet, hogy ettől függetlenül.

    Windows - Delayed Write Failed
    Windows was unable to save all the data for the file K:.
    The data has been lost. This error may be caused by a
    failure of your computer hardware or network connection.
    Please try to save this file elsewhere.

    Szóval nem tudom, miket művel a Windows a háttérben ilyenkor, hol maradnak esetleg file-ok, amik jelenleg elvesztek az éterben (egyszer már történt ilyen nemrég, akkor csak a file-ok vesztek el, a kártya olvasható maradt, látszik rajta minden), de egyrészt szeretném az akcióban-eltűnt file-okat is visszanyerni, illetve a rossz kártyán is helyreállítani a file-rendszert!

    Azért ide írtam, mert szerintem független attól, hogy Win2000 vagy XP, és mert a másik topik nem nagyon látogatott már.

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák