Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    Kedves cigam !

    Már mindjárt, ahogy bekapcsolom, azonnal minden hieroglifás, és akkor is, amikor próbálkozik a gép csökkentett módban betölteni... :O

    - NEM piszkáltam a nyelvi beállításokba!!!...
    - A hibajelenség előtt semmit nem telepítettem, semmit nem töröltem!...
    - SOHA nem tuningoltam a hardvert!...
    - Vírusírtást az AVG vírusírtóval végeztem (ezt javasolták a számítógépes szervízes pasik, szerintük ez a legjobb, az ő gépükön is ez van)... Amúgy ez a vírusírtó állandóan dolgozik, elvileg semmit nem enged fel a gépre, naponta többször frissül és mindig hetente 1x átvizsgálja a teljes gépet évek óta...
    - Jó lett volna időnként menteni, de hülye módon csak halogattam... :W

    =============================
    Kedves Fire/SOUL/CD !

    Mint fent leírtam, azonnal bekapcsolás után minden karakter hieroglifás lett...

    A te tippedre éreztem úgy, hogy ez lehet a baj forrása, csak az nem stimmel, hogy a gépemben NINCS VGA-kártya, hanem alaplapra integrált videókártyás a gép (ez munkára készült, nem játékra)... :(
    Persze ettől függetlenül, lehetséges, hogy az integrált videókártya csődölt be???... :F
    (Állítólag olyan az alaplap, hogy nem is lehet videokártyát beletenni!)

    =============================

    Nagyon köszönöm a segítségeteket, azért ha valami ötletetek még lenne, nagyon örülnék neki! :R :R :R

    Bíztam benne, hátha valami kis hibáról van szó, amit pikk-pakk valami trükkel el lehet hárítani... :(((

    Akkor, ezek szerint nincs más hátra, mint a szervíz?! :F

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák