Új hozzászólás Aktív témák

  • sfdrakex

    nagyúr

    válasz Dead_slow #29231 üzenetére

    Így felettéb érdekes a dolog hoyg másik gépben megy, bár 1 hete láttam furcsaságot én is kolegámnak sogora felrakta a win7 est, 2800+ bartonra 512 ddr 40 as rammal, nekem volt tthon feleslegbe 2x512 400 asom gondoltam neki adom, elvittem beraktam sipol, ok akkor kiveszem amit beraktam marad bene a sajátja, akkor is sipol. Kiveszem a saját ramjait vissza teszem hátha elmozdult, sipol. Belerakom egyik 512 esemet azzal megy. belerakom az ő 2x256 osát működik mostmár az is de másik foglalatba mint volt, belteszem a másik 512 esemet, sipol, ok. Akkor vagy rossz az egyik 512 esem, vagy mivel az én 2 ramom is 2 márka volt meg az ő kettője egy harmadik ez zavarta a gépet. Viszont nem értem miért nem ment az én 2x512 esemmel ugy sipolt, egyik 512 esemmel ment mellé a 2 256 ossal is, de ha a 2 256 os az eredeti helyén volt nem ment. Pedig előtte évekig ment ugyis. Mind1 igy 1 giga vana gépében a másik 512 est megkapta másik ismerős.

    De az akkor is érdekes hoyg ha az enyémek zavarták is azokat kivéve miért nem müködött a sjaátjával, probáltam biost visszarakva alapra is meg mindent de nem mentek.

    Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Új hozzászólás Aktív témák