Új hozzászólás Aktív témák

  • Neil Watts

    veterán

    Sziasztok!

    Volt már valamelyikőtöknek olyan problémája a géppel hogy pl.:

    - Az 5 éves XP Home-mal szerelt (Most már jogtiszta Prof van rajta) gépemen tökéletesen megy az XP, gyors mint állat, nem fagy, szal nagyon tuti :) Ez idáig mind szép és jó DE:

    - Az adataimnál található 'gépállaton' olyan lassú az XP SATA2-es winyóval, hogy az szörnyű (Eredetileg Vista HP volt rajta, azzal adták) kb. 25 csíkkal tölt, be utánna már jó a rendszer csak hát ha az ember munkára/tanulásra használja a gépet akkor nem biztos, hogy olyan kellemes kivárni azt a kb. 3 percet (tudom, most jön, hogy nekem a Paksi atomerőmű szervere sem lenne elég gyors.... ;)) amíg bebootol az OS. :D

    Vannak a gépemhez XP-s driverek: Kattints ide! :)
    Egyedül a chipset drivert nem tudtam felrakni, mert az számomra értelmezhetetlen módon volt becsomagolva. Volt két mappa azokban fájlok... Tán csak nem a system32-be kellett volna azokat bemásolni? Nincs esetleg olyan program ami kilistázza az ember hardvereit, és utánna leszedi hozzá sorban a legfrissebb drivereket? :)

    Kérlek segítsetek, mert szvsz az XP a Microsoft eddigi legjobb oprendszere, öröm használni, ha jól be van állítva, csak én ahhoz kevés vagyok :D

    Egyébként egy Scaleo Pa 2540-es gépről lenne szó.

Új hozzászólás Aktív témák