Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    belefutottam egy eléggé érdekes és zavaró problémába..
    Leirni sem egyszerü de azért megpróbálom :DDD
    az aláírásomban szereplő konfigon már mióta megvan vistát használok és eddig nem akadtam bele ebbe, a legutóbbi ujratelepítés alkalmával egyetlen dolog ami változott, hogy van egy usb modemes voda netem. Namost az a baj, hogy nemtudom, hogy rögtön telepítés után fennállt e ez a helyzet, mert akkor nem néztem, de most a helyzet az, hogy meghülyült az írom(vagy valami), ha berakok egy lemezt, akkor minden gond nélkül olvassa, ha dvd-r/rw-t rakok bele azt is látja és fel is ajálja az írást, de!! nem tudok normálisan írni :O nero 8.3.2 van fent, mint előtte is, felismeri az írót, el is kezd írni, de mikor gondol egyet hibával abbahagyja az írást, amit addig ráírt az megvan, rajt a lemezen is, használható is, tehát van hogy a filmnél a feléig viszi aztán onnan vége(vagy épp ameddig írta)... ezt a falyta lemezt már használtam vele hiba nélkül, és a lemezzel sincs baj...meg pl a dvd maker fel sem ismeri az írót, tehát ahol ki kellene választani, ott a legördülő lista legördül, és olyan mintha lenne ott 4-5 választási lehetőség, de nincs ott semmi :F gondoltam, hogy a voda modem kavar be, mert azt is cd meghajtónak látja a win(mellesleg az nem okozhatna gondot) de ha kihuzom is fentáll a hiba...letöröltem az írót az eszközkezelőben, majd hagytam ujra felismerni, de így sem megy :W már nemtudom mit lehetne tenni :( Lehet hogy az íróm adta meg magát? vagy tényleg valahogy mégis a vodanettel vagy bármi mással akad össze? valakinek valami ötlet?

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák