Új hozzászólás Aktív témák

  • GrandeP

    őstag

    válasz hojos #988 üzenetére

    N770 szintén... de az ugye az illegális speedcam miatt volt?! ;)

    Van itt még valaki rajtam kívül aki havi szinten 20-30 k között teker bele a gps-be meg az autóba?!

    Mert én nemzetközi furgonos vagyok, nekem ez a 960 ez nagyon gyors és sokkal jobb, mint az elődjei a myguide 3000 go, vagy az n770, mind2 több percig kereste a jelet, meg rengetegszer el is vesztette a hegyekben... ez érdekes mód nem..

    Ezzel csak annyi bajom volt, ami miatt volt is a szervízben, azóta kopp-kopp semmi...

    Én nem értem itt ezt a síránkozásokat, h pl nem játssza le a privat anal intruder 9 blurély dual sound rippet szaggatás nélkül, vagy h nem bírja az aksija meg nem látom, ez egy autós navigáció, ritkán nincs áram az autóban menetközben, arra meg a 2 óra a saját aksijáról elég, mert hamarabb lemerül a lámpa miatt, gps vevőből szinte a legjobb van benne, procija a második leggyorsabb, ram-ból meg annyi van benne ami manapság kell...
    Az ablakra-müszerfalra meg úgy kell felhelyezni h ne zavarjon a kilátásban és ne süssön rá a nap, ha megg filmet akarsz rajta nézni akkor konvertáld át megfelelő felbontásra... ennyi.

    NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Új hozzászólás Aktív témák