Keresés

Aktív témák

  • Akheron

    senior tag

    válasz rtom #14164 üzenetére

    Tulajdonképpen jó már nekem az Xfce-s felület sebessége. :) Amivel főleg gondom van jelenleg, az a böngészés. A Firefox 3 Windows alatt szélsebes; Ubuntuban viszont egészen kiábrándító élményt jelent számomra a használata. Kipróbáltam az Operát is, de az még lassabbnak tűnt, és az Epiphany is csak a Firefox-hoz hasonló teljesítményt nyújtott. :( Aztán a Flash-ek kezelése is rendkívül lassúnak hat, de erről gondolom nem elsősorban a böngésző tehet. Most így elsőre az Adobe szoftverét telepítettem, viszont lehet, hogy kipróbálom majd a többi lehetőséget is.

    Illetve szívesen kipróbálnám a Swiftfox-ot is, de nem találtam Atom processzorhoz írt változatot, és nem tudom, hogy a meglévők közül melyikkel lehet érdemes próbálkozni.

    Aztán a másik gondom az, hogy a párbeszédpanelek nagyon sok helyet foglalnak el (sok a térköz az egyes elemek között; ezen a kis képernyőn), de gondolom ezen sem igazán javítana a másik ablakkezelő.

    [ Szerkesztve ]

    "It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

Aktív témák