Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    válasz suste #65452 üzenetére

    lentebb írtam az angol fórumokkal leírásokkal nem boldogulok :(

    esetleg átolvashatod a leírásomat amit a mi web gui-nkhoz írtam, mert ez is haszonló elemekből áll, csak van 1-2 plusz választható beállítás is benne, aminek a leírása openwrt/lede wikiben külön található, és a luci helyett a mi felületünket teszi fel a végén:

    Jól gondolom, hogy vannak összerakott csomagok, mint például a tiéd? Ilyenkor csak azt feltolom és örülök?

    ha kézenfekvő dolgokat kérdezek nem véletlen, nekem ez nagyon új és nem is akarom magam túl mélyen beleásni csak annyira, hogy feltudjam tenni a mod fw-t és tudjon torrent kliensként funkcionálni, vendég wifi korlátozás és hasonló finomságok nem érdekelnek.
    Azt szeretem ha 1x beállítom aztán amíg működik azt se tudom hol a router :)

    Még egy kérdés ez is nagyon láma csak hogy jól gondolom-e.
    Modolom az fw-t lesz torrent kliens. A gépen böngészek leakarom tölteni amit leakarok, elindul a linkről a gépen a torrent progi ott kitallózom neki a routerhez dugott USB-s HDD-t és szépen letölti seedelni utána a router.
    Majd ha meg akarom nézni a Lan kapcsolattal rendelkező Tv-n szépen megnézem?

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák