Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeus_2k14

    senior tag

    Üdv.

    Másik topikból küldtek átt, oda feltettem a kérdésem , de csak az egyik felére tudtak válaszolni :D Bemásolom inkább az egész kiírást . :D

    Sziasztok.
    Pendrive-ot és memória kártyát szeretnék vásárolni.
    Leírom miért .. :

    Van egy Nikon D3300 fényképező gépem, így ebbe kellene. Egyenlőre 3-at szeretnék venni, mivel sokat fényképezem és a képeket nem szeretném mindig másolgatni gépre, majd törölgetni stb. Kicserélem a memória kártyát és kész.

    Pendrive tulajdonképpen van itthon. De a legelső , hogy a családi fotókat, illetve minden olyan fotót, videót, felvételt ami a nyaralásokról / élményekről szólnak , illetve amin a család, barátok, ismerősök szerepelnek, meg szeretném tartani. Így kellene egy olyan pendrive, amin ezeket tudok tárolni. Inkább olyan 32 GB feletti kellene. Illetve amiről nem törlődnek magukról a dolgok.

    Illetve kellene egy olyan memória kártya ( azért ez , mert olcsóbb mint a pendrive, és telohoz való adapterbe és a laptopba csak beledugom és már olvassa is :) ) kellene, amire a fontosabb iratokat, dolgokat, ( ez kivételen nem képek ) tudom rakni, ezen tárolni.
    Azért inkább ez, mint a virtuális felhő, ezekbe jobban megbízok .

    Végezetül :
    Olyan eladótól kellene, aki megbízható és nem egy 2 GB-s pendrive-ot árul 32 GB néven.

    Köszöntem :)

Új hozzászólás Aktív témák