Új hozzászólás Aktív témák

  • ReJim

    őstag

    válasz VladimirR #3378 üzenetére

    köszi :)

    #33 - eleve linuxra gondoltam, mert windowsban nincs terminál... de nem írtam, oda... hogy én milyen hülye vagyok...

    mocskolódtam volna? még van pofád jónak beállítani magad? :F minden szarba belekötsz, de ha beléd kötnek káromkodsz jobbra ballra... ha kellően haragszolrá, meg jól összevesztél vele, bannoltatod (vagy eléred, hogy bannolják) - remélem most annyira magamra haragítottalak, hogy minden hsz-emre kiakadsz majd, és rövid időn bellül én is lapátra kerülök... mondjuk még tavasszal... (nyáron már ne fáradj vele)
    vagy ez is sár? megint hazudok?

    szar a példám?
    az a tiz sor is valami ilyen volt. csak kimásolva, idézve...

    #5 sipi: Az én GeForce2 GTS kártyámon, Athlon 700MHz-es procival szaggatásmentes az egész.
    #8 Te: ne haradugj meg, de nem hiszem el, hogy a Te gepeden akadasmentesen elvegezheto pl a masodik peldam
    #12 sipi: Én sem hiszem, hogy akadásmentesen elvégezhető lenne.
    #13 sipi: A Vista-hoz jelenleg nem igazán létezik elég erős vas.
    #14 Te: tovabba kerlek, ne irj ilyeneket (''A Vista-hoz jelenleg nem igazán létezik elég erős vas''), amig nem probaltad ki

    Te sem próbáltad az #5-ösben leírt dolgot, és leszóltad. asszociáltál (ha jóltudom mi a szó jelentése)
    Ő próbált egyet (bár régit) és az ő gépén lassú volt. ezért asszociált, hogy vistához kurva nagy hw kell...
    te meg lehurrogtad, hogy ne írjon ilyeneket amíg nem próbálta.
    ez olyan szarból vitamint dolog, nem de?

    ''ez szar''-os postot szerintem nem is olvastam, nem azon akadtam ki. mostakkor még mindig én értettem félre?


    nemtudom mi a fasznak álltam le veled vitatkozni. aftermathon is belémkötöttél 2 alvás között, hogy miért nem beszélek... ezekszerint már akkoriban is hülyének néztél... akkor jó nagy álszent vagy...
    mindenesetre még folytatnám veled ezt az egymás lehülyézését - ''ne sározz te hazug'' vitát, de szar napom is volt, még 3 oldalt kell írnom.

    egyébként nem én kezdtem durvulni, de nem érdekes. én hülye hazug vagyok...

    szép estét :DDD

    [Szerkesztve]

    </end.?>

Új hozzászólás Aktív témák