Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ReJim

    őstag

    vlad:
    ''en vagyok alszent baszdmeg, azok utan, hogy olyan dolgokkal sarozol, aminek az adott temahoz, az adott beszelgeteshez semmi koze nincs?

    -az emlitett ot-s vitam nem jol remlik, tovabba parodia volt (erted ugye a szo jelenteset?)
    -szoktam, igen - mi koze ennek ehhez a techdemohoz, vagy az altalam errol leirtakhoz?
    -atlatszo ablak: lam, te is beismered, hogy ferditesz (nem akarom azt irni, hogy hazudsz, sokaknak ettol elborul az agya - a tied mar igy is uzemen kivul van)

    es ha kerhetlek, ne irkalj faszsagokat, es foleg ne probalj sarozni''


    :F szóval te egyik topikban szarfosozol valamit a másik topikban nem érvényes? vagy miért nem említhetem?

    - jó, OT-s vita nem jól rémlik. én meg nem keresem neked, nem érdekel. (egyel kevesebb)
    - már írtam, nem a techdemo miatt írtam! csak feltünt, hogy te is azt csinálod, amit én az életben is rühellek.
    pistike: az alma nem finom!
    bélus: nem tudhatod amíg nem próbáltad! az alma finom!
    pistike: jó az alma finom!
    bélus: a körte viszont nem finom!
    imre: kostál már körtét? nem tudhatod amíg nem próbáltad!
    bélus: imre ismered a körte szó jelentését?
    és ebből az jön le imránek, hogy béla megint hülyének nézte...

    -átlátszó ablakban mit ferdítek???????????????????? mit ismertem be??????

    bazz... az jó, hogy a véleményünk nem paszol, de miért kell hülyének nézned? :((( ennyire? :F mert küldj el a picsába, vagy valami de ne nézz hülyének... én sem ítéllek meg a vitáid alapján...

    (azt a 10sort bent kellet volna hagynom :( )

    </end.?>

  • ReJim

    őstag

    válasz VladimirR #3378 üzenetére

    köszi :)

    #33 - eleve linuxra gondoltam, mert windowsban nincs terminál... de nem írtam, oda... hogy én milyen hülye vagyok...

    mocskolódtam volna? még van pofád jónak beállítani magad? :F minden szarba belekötsz, de ha beléd kötnek káromkodsz jobbra ballra... ha kellően haragszolrá, meg jól összevesztél vele, bannoltatod (vagy eléred, hogy bannolják) - remélem most annyira magamra haragítottalak, hogy minden hsz-emre kiakadsz majd, és rövid időn bellül én is lapátra kerülök... mondjuk még tavasszal... (nyáron már ne fáradj vele)
    vagy ez is sár? megint hazudok?

    szar a példám?
    az a tiz sor is valami ilyen volt. csak kimásolva, idézve...

    #5 sipi: Az én GeForce2 GTS kártyámon, Athlon 700MHz-es procival szaggatásmentes az egész.
    #8 Te: ne haradugj meg, de nem hiszem el, hogy a Te gepeden akadasmentesen elvegezheto pl a masodik peldam
    #12 sipi: Én sem hiszem, hogy akadásmentesen elvégezhető lenne.
    #13 sipi: A Vista-hoz jelenleg nem igazán létezik elég erős vas.
    #14 Te: tovabba kerlek, ne irj ilyeneket (''A Vista-hoz jelenleg nem igazán létezik elég erős vas''), amig nem probaltad ki

    Te sem próbáltad az #5-ösben leírt dolgot, és leszóltad. asszociáltál (ha jóltudom mi a szó jelentése)
    Ő próbált egyet (bár régit) és az ő gépén lassú volt. ezért asszociált, hogy vistához kurva nagy hw kell...
    te meg lehurrogtad, hogy ne írjon ilyeneket amíg nem próbálta.
    ez olyan szarból vitamint dolog, nem de?

    ''ez szar''-os postot szerintem nem is olvastam, nem azon akadtam ki. mostakkor még mindig én értettem félre?


    nemtudom mi a fasznak álltam le veled vitatkozni. aftermathon is belémkötöttél 2 alvás között, hogy miért nem beszélek... ezekszerint már akkoriban is hülyének néztél... akkor jó nagy álszent vagy...
    mindenesetre még folytatnám veled ezt az egymás lehülyézését - ''ne sározz te hazug'' vitát, de szar napom is volt, még 3 oldalt kell írnom.

    egyébként nem én kezdtem durvulni, de nem érdekes. én hülye hazug vagyok...

    szép estét :DDD

    [Szerkesztve]

    </end.?>

  • ReJim

    őstag

    válasz VladimirR #3384 üzenetére

    szerintem te nem éppen azért kérdezted...
    te bántóan beszóltál, hogy ''nekem csak a ph-n van nagy pofám, csak monitor mögül tudok dumálni...'' (valami ilyesmi volt, nem pedig, miért üldögélek egyedül...)
    ez nem egyszer volt. 2szer jáccottad el, utánna szóltak neked, hogy egész eddig beszélgettünk..
    (meg kivel is beszélgettem volna? akkoriban nem ismertem a társaságot, csak veled beszéltem msn-en, ott meg volt 6 vad idegen, akiket talán ha 2szer láttam a ph-n...)
    de hagyjuk ezt is, nem hozok fel mégegyszer semmit, ellened.

    nem érdekel, felőlem nézhetsz akár madárnak is...
    de viszont kiváncsi lennék:
    ha azt mondod, hogy h*lye vagyok, nem veszel komolyan: miért huzod fel magad rajt?

    viszont innentől lesz*r*m, hogy ki mit mond, véleményekhez nem fogok többet hozzászólni itt a ph-n, re: cikkhez, re: hírhez sem szólok többet hozzá, (max segítek vkin vmelyik topikban)
    csak nyárig kell eltűrni a pofám itt, utánna már nem valószínű, hogy ezen forum tagja maradok...

    bocsánat ha kellemetlenséget okoztam, bocsánat, hogy felhúztalak a véleményemmel, bocsánat visszamenőleg is, hogy kinyilvánítottam véleményemet, hogy figyelemtlenül olvastam, hogy felhoztam régen lehangzott dolgokat, hogy sároztam... hogy beregisztráltam magam ide...

    (meg mert k*cs*g gerinctelen hazug h*lye voltam...)

    </end.?>

Új hozzászólás Aktív témák