Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Tapsi #251 üzenetére

    Arra voltam kíváncsi, hogy internetes cikkek alapján alkotsz-e véleményt vagy saját bőrödön tapasztalod.

    Mert én albérletben lakom jó pár éve, költöztem már többször, éltem külföldi nagyvárosban is 1 évet, tehát van némi rálátásom az albérlet árakra
    Illetve elég sok ismerősöm került Debrecenből Budapestre dolgozni, aki albérletben kezdett vagy most is bérli és senki nem fizet 100+ rezsi fölött.

    Ez nem azt jelenti, hogy nincsenek drágább lakások, hanem azt, hogy van sok olcsóbb is mint a 156 ezres átlagár. A fullos apartmanok és a belvárosi, budai árak húzzák fel ezt az átlagárat, amiből természetesen Debrecenben kevesebb van.

    Itt Debrecenben szintén 70e alatt csak lepukkant kégliket találsz, tehát körülbelül egy 30e Ft-os ársávon belül megoldható mindkét városban a lakhatás, ha valaki normál sávban és igényekkel keres.
    Legutóbb 2 hónapja váltottam lakást, szóval elég friss a tapasztalat
    Csak éppen Budapesten nem 30e Ft-al több a jellemző diplomás bér.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák