Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz Cathfaern #14 üzenetére

    Ja igen, jól mondod, lehet elbeszéltünk egymás mellett. :)

    Szerintem mint minden munkát, a programozást is azért kell vállalni (bocsánat, "végezni"), ha valaki erre adja a fejét, mert szereti csinálni, élvezi, amit csinál, van húzása az egész dolognak. A különbség az egy szalagmunka és a programozás között, hogy előbbit lehet unottan, rossz kedvvel, másnaposan vagy még részegen is csinálni, utóbbit nem, vagy aki mást mond az hazudik, mert teljesíteni nem lehet ilyen állapotban. Mondom ezt úgy, hogy nem dolgozom multinak, és nem vagyok programozó sem. :)

    Azt továbbra is állítom, hogy az informatika nem csak programozás, noha kétségtelen, hogy az a zsírosabb része, eszméletlen fizetésekkel.
    A másik gondom, hogy a programozók szerintem nem polihisztorok, ismereteim szerint programozni tudnak, de mást nem nagyon. :(

    ###

    Én ismerősi körökben azzal is találkoztam többször, hogy valaki hiperszuper programozó, vagy legalábbis annak tűnik, de az egyetemet nem végzi el. Ezt sose fogom megérteni, mindegy is, de ez a fajta ember sajnos halálra van ítélve a piacon, hacsak nem egy akkora koponya, hogy érettségivel felveszik valahova, de hogy nem fog IT-s bért kapni, az tuti!

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák