Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz VaniliásRönk #119 üzenetére

    Egyébként sok negatív kritikát generálnak a hibás hardverek is.

    Melóban az új géppark beüzemelése után kb a gépek közül 3 / 20 esetben fura grafikai hibák voltak néha linux alatt. Win alatt meg ugye meg sem lepődtek hogy néha kicsit eldobja magát. Akkor win-es feladataim voltak, ott néha újraindult a grafikus alrendszer, bizonyos programot indítva pedig mindig :DDD Kártya másik ugyanolyanra cserélése után hibátlan, azóta sincs rá panaszom (már egy jó ideje főleg linux környezetben).

    A linuxszal kezdő kollégák közül volt, aki kitalálta hogy ez driver baj lehet és addig variált, amíg megszűnt a hóesés konzolban. Nem hatotta meg őket, ha megkérdeztem miért csak néhány gépet érint a 20 egyforma közül . :N Feltett fapados közösségi drivert, ami nem használta ki a kártya képességeit, ezért nem is futott a hibás memóriaterületre. Az egyik ilyen gép nemrég olyan szinten instabil lett, hogy már állandóan fagyott. Némi legózás után egyértelműen vga hiba volt a baja, csere után hibátlan. Én megmondtam 2 éve már is ;] Ha jól emlékszem kb 5/20 volt a hibaarány, de még lehet pár problémás, mert valaki nem panaszkodik a képhibák miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák