Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tomee007007 #575 üzenetére

    :R köszi!
    Egyébként eddig nem fagyott az óra,de hogy jött ez a frissités,ma nem akrt bekapcsolni kézmozdulatra és a gombra se,de a gombot nyomva tartva változó időre beugrott a kikapcsoló/restartmenü,de néha az óra kép is...hát nem örülök ennek.Mikor volt elég időm,toltam is egy restartot rá.

    erősen gondolkodom(persze ha még lehet),hogy kéne tenni rá rendes androidot.Kéne 2-3 app az órára,és a saját appbolt most a Tizennel irtóra szegényes.Itt egy hardver a kezemen,amit nem tudok kihasználni.Még órakép is alig van.
    Van lehetőség a Tizenről átállni még rendes androidra egyáltalán?Van valami null rom vagy mi a fene...érdekelne,ki mivel használja.

    Bár sajnos látom nincs nagy élet itt,pedig jó cucc,használtan egy huszasért kapni hibamenteset,én is igy vettem...ennél jobb most nemigen van ár/értékben,esetleg egy Pebble,ha valakinek az kell,használtan,de nudli hardver.
    Ezzel meg is bámulnak mindenfelé :DDD DE hasznos is,megszerettem,előtte LiveView-em volt,de a Sony cuccából ennyiért a legújabb se kéne...és még meglepő módon telefonálni is szoktam róla. :U

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák