Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #16820480 #20 üzenetére

    azért az atom mellé meg szoktak csúsztatni némi igp-t is, szóval azért ennyire nem fekete meg fehér a kép:) egy jó igpvel van itt is fullhd, meg minden amit akarni lehet, még játékok is. akut jobban szívja ez tény, de a lehetőségek is nagyobbak.

    a felhasználóknak ahogy én látom egyelőre csak mint kiegészít,ő notebook vagy asztali gép mellé kell oda pont elég amit egy android tud. de ez szép lassan meg fog változni, ahogy a netbook is felhozta az ulv szegmenst is

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #16820480 #22 üzenetére

    jó jó a tegra 2 az elég tápos ezt el kell ismerni :R az egyetlen baja, hogy gyak kapni nem lehet még, így összehasonlítási alapnak se a mostani intel féle megoldásokat kéne venni. gondolom intelék is felveszik a kesztyűt, mert ahogy most kinéz elég komoly kereslet lehet a tabletekre.

    már sok helyen írtam de pl egy dokkolható, fullhd lejátszásra képes x86-os tabletért én most rohannék el a boltba ha lenne 100-120 körül. otthon asztalnál dokkon bill egér, monitor, ha szaladgálni kell akkor pedig csak kikapom és hajrá. az ideális persze az lenne, ha dokkban mondjuk egy x86 menne és bármire lehetne használni a videokódolástól a cad-ig, kivéve pedig egy arm-et izzíthatnék be ami alap netezés, msn és társaira bőven elég lenne meg filmezni, és bírná is aksival. tudom. a bilibe lóg a kezem :DDD

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #16820480 #25 üzenetére

    hát szerintem az a jövő hogy a mobilod lesz dokkolható, aztán otthon melóban asztali gépként funkcionál, menet közben meg telefon,sms mail.

    nekem az igényeimet teljesen kielégítették a netbookok is, most is amd x2 neoval vagyok ami nem sebességbajnok, de amire nekem kell arra elég. ha valami hasonlót hoznak ki teljesítményben akkor arra vevő vagyok. arm a meló miatt esélytelen, vpn és társai miatt, dehát ahogy mondod valakinek armből is elég lenne. bár érted az átlag felhasználó egy minimál linuxtól is fél, mert nem ott van midnen ahol megszokta, így szerintem még sok idő kell amíg "asztali" megoldásokban is elterjed az arm.

    meg azért vesznek sokan nagy házakat mert 1 azt szokták meg 2 az olcsóbb (egy normális matx neadj isten shuttle barebone elég drága mulatság.)
    egyébként dokkolható netik már most is vannak, pl giga booktop, így nem tartom kizártnak hogy tabletből is csináljanak értelmeset. csak nem idén... majd a 3-4. generáció talán

Új hozzászólás Aktív témák