Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz #56573440 #26 üzenetére

    az, hogy mi lesz a jövő, egy elég nehezen megjósolható dolog. szerintem elég széles marad a termékkínálat, ahogy most is az. bizonyos eszközöket fognak mások felváltani. például hagyományos mp3 lejátszót manapság egyre kevesebbet kapni, mind már szinte képes videót is lejátszani, meg netezni, meg hasonlókra. ez az ág is lassan becsatlakozik az ilyen okostelefon-tablet piacba. a dokkolható okostelefon is életképes lehet, hiszen tulajdonképpen ugyanazokat a hardvereket kapják a tabletek is jelenleg, mint az okostelefonok, csak más méretben.
    egyébként pedig szerintem inkább a telefonok, tabletek felől fog támadni ez a fajta kezelés, mert ahogy elnézem az emberek simán megtanulnak kezelni egy új fajta telefont, csak az asztali gépeknél vonakodnak az újdonságtól, mert az olyan bonyolult. de ha már telefonon megszoktak valamit, akkor azt (vagy olyasmit) utána talán könnyebben lehet eladni majd desktop replacement-ként is.
    szerintem nagy házakat azért vesznek, mert megszokták, hoyg az "a" számítógép, és pont. hiába 60-70%-ban üres belülről. de durva, hogy egy mostani okostelefon simán lenyom teljesítményben egy 5-6 éves gépet bizonyos területeken.

Új hozzászólás Aktív témák