Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz szupermacs #7 üzenetére

    Utálni nem fog senki, ez nem az óvoda, még ha te úgy is viselkedsz, akkor sem. A baj az, hogy a saját kis gondolataid közé bekeversz egy ténynek tűnni akaró hazugságot. 12 szabálytalanságot követtünk el a hivatalos statisztika szerint (a belgák 10-t), ami nagyon-nagyon kevés, ráadásul nem volt egyetlen durva sem, nagy részük apró, taktikai szabálytalanság volt. Sosem értettem azokat az embereket akiket egyrészt a tények nem zavarnak, másrészt még a fáradtságot sem veszik, hogy legalább utánanézzenek mielőtt ostobaságot írnak...

    És nem, nem játszottunk rosszul, egyszerűen a belgák csapata ennyivel jobb, de ezen meg nincs mit szégyellni. A tudás- és képességbeli különbség ellenére nem fagyott le a csapat, nem adták fel, mentek és tették ami kifért a csövön, ennél többet senkitől nem lehet elvárni. Igen, sok volt a hiba, de óriási nyomás alatt voltak egy olyan csapattal szemben, amelyikben majd mindegyik játékos egymaga többe kerül mint a komplett válogatottunk.

    Arról nem is beszélve, hogy amikor egy Gary Lineker, Thierry Henry és Rio Ferdinand hármas hosszasan méltatja a Magyar csapat játékát, hozzáállását és teljesítményét, akkor elég nehéz elmenni egy ilyen buta, minden szavából érezhetően rosszindulatú hozzászólás mellett, de ígérem, a jövőben ezt fogom tenni.

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

  • Ofanaht

    csendes tag

    válasz szupermacs #13 üzenetére

    Én már annak is örülök, hogy értelmes vita megy itt, egy negatív hang pedig mindig kell.

    Az egyértelmű, hogy minden a focistákon dől el, hogy ők mit tudnak nyújtani, de az szerintem nem elfelejthető, hogy nagyon sokat hozzá tud adni a játékukhoz ha tudják, hogy nekik szurkolnak.

    Annak pedig teljesen igazat adok, hogy a belgák mellett amatőrnek tűntünk, mert hozzájuk képest azok is voltunk. De leginkább minden szempontból lassabbak. Én is egy gyakorlókörnek vettem ezt az egészet, megtudta nézni a csapat hogyan játszanak a nagyok, kikhez kell felérni. Innentől pedig már rajtuk és az akarásukon múlik mi lesz, mert láthatóan a háttérben a szurkolók nagyja már mellettük fog állni.

    [ Szerkesztve ]

  • buherton

    őstag

    válasz szupermacs #13 üzenetére

    Miért kapcsoltál el a szurkolók miatt? Jobb lett volna, ha szomorúan ülnek a székeken vagy már a vége előtt elmennek, mint a románok esetén? Végig tapsoltak, énekelték a rigmusokat, és a végén sem léptek le, hanem ott maradtak a válogatottal. A másik, hogy a szurkolók igenis hatással vannak a játékosok teljesítményére.

    Megengedjük, de akkor támaszd is alá valamivel, mert oktalanul negatívnak lenni elég buta dolog.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz szupermacs #25 üzenetére

    A jövőbeni felkészülésnek mi köze a jelenkori történéseknek? :F

    Na látod, de jól tetted, hogy nem mentél ki. Mindenki jól járt.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • buherton

    őstag

    válasz szupermacs #30 üzenetére

    No, mert az oktalan és végtelen negatív hozzáállás nem az, amikor semmi sem jó. Ilyenkor örültem volna, ha ki sem jutott volna válogatott, mert akkor hozta volna azt a színvonalat és eredményeket, amiket az átlag magyar elvár tőlük, de csúnya mód mégis kijutottak, így hát most ekézni kell mindent és mindenkit, hogy visszasüllyedjenek az "elvárt" színvonalra, mert mi az már, hogy ők vitték valamire "én" meg nem?

    Az már egy más tészta. Meccsek közben nincs igazán idő komolyabb változtatásokra.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • Vladi

    nagyúr

    válasz szupermacs #76 üzenetére

    Köszönöm, hogy újra bizonyítod a gondolatmenetemet:

    "nyaljuk a focistáink pecsét"
    Pöcsnyalás, ha megünnepeljük a sikereket? Ha ha valakinek ennyi az igénye, sikeres ember nem lehet.

    " de nincs akkora hype. "
    Max te nem látod. Sokszor nagyobb a hájp. Ott voltál Debrecenben, amikor a Risztov Éva érkezett meg az arannyal? Még a villamos is leállt. De ha valakinek ennyi az igénye, sikeres ember nem lehet.

    "a legjobb 16-ba és abból is a 13. helyen végzett. Fantasztikus."
    Egyébként az. Ahhoz képest, ami korábban volt nagy fejlődés és előrelépés. Ezt ünnepeljük.

    A magyar férfi vízilabda például egészen más szint. MÁshogy is mérjük.

    Ez nem magánvélemény, mert sokan osztják. Ez egy végtelen pesszimizmussal a logika megsemmisítéséig torzított nézet a képességeinkről.

    (#78) kenwood:

    Most meg ezzel a kamuval védekezel. Derék.
    1. senki se mondta, hogy nem írhatnak. Nem kell ide fórumszabályzat.
    2. Nem mondtam, hogy hülye. Nem azért lehetne lehülyézni, mert máshogy látja. Azért, mert amit lát az nem realitás, de annak álcázza.

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

  • 7600 GS

    addikt

    válasz szupermacs #76 üzenetére

    A foci a világ legnépszerűbb sportja volt mindig is, és ez már sosem fog változni. Talán nem kell ecsetelnem, hogy miért van ez így. :)

  • Eastman

    őstag

    válasz szupermacs #85 üzenetére

    Ez egy ilyen vidék, ahol a foci nemzeti ügy. Máshol a jégkorong, vagy a baseball, a síugrás vagy a szumó. Itt a foci. Evvan. (Képzeld el, hogy pl. egy japán kosárlabdázó mit érezhet...)

    Peace!

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz szupermacs #91 üzenetére

    Érzek némi kettős mércét nálad azzal kapcsolatban, hogy szerencsének titulálod azt, hogy az Izlandi védelmet olyan nyomás alatt tartották az egész félidőben, hogy végül sikerült őket hibára kényszeríteni, (bár érkezett Böde a labdára is rögtön az Izlandi úriember mögött) aközben a magyar válogatott magában keresse a hibát egy rossz (még az izlandi kapitány is kérdésesnek nevezte) bírói döntés miatt. :C
    Rá lehet mondani a srácokra, hogy a régi lebonyolítási rendszer alapján nem jutottunk volna ki, ahogy rajtunk kívül Írország, Svédország, Törökország és Ukrajna is az új rendszernek köszönheti a részvételt. De ha a különbségeket nézzük a régi rendszer szerint a 16-os rendszer szerint Írország, Észak-Írország, Portugália és Szlovákia sem jutott volna tovább harmadikként a csoportjából. Viszont az új rendszer szerint bejutott a válogatott és Európa jelenlegi legjobbjai között nagyjából a középmezőnyben végeztünk. Voltak akik kicsit jobb eredménynel jöttek haza, voltak akik nem annyira, vannak akik még ott vannak, de mindenki aki akárcsak csereként ott volt a legutolsó csapatban az megérdemelten volt ott.
    Semmi kiemelkedőt nem alakított ott a válogatott, de miért ne lehetne büszkén örülni egy jó közepes eredménynek? Ahogy az ember büszke bármire amit a saját kölyke, barátja, barátnője, testvére... elér, még akkor is ha tudja, hogy vannak akik az adott dologban ügyesebbek, jobbak. Emlékszem néztem régebben a Fallout klón szerű játékotok videóját és tudnám én napestig fikázni teljesen jogos érvek mentén, de miért tenném? Biztos vagyok benne, hogy, bárhogy is sikerült, büszkék vagytok rá, hiszen a titétek.

  • Vladi

    nagyúr

    válasz szupermacs #88 üzenetére

    Amíg ezt mantrázod, addig a lényeg felett siklasz el.
    Nem nemzetellenes hazaáruló vagy, hanem... : ?

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák