Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz Viszlát #8 üzenetére

    Nem rosszindulatból mondom, de simán jobbak voltak 4 góllal. És pont azt kaptam a meccstől amit vártam. Pont olyan volt a válogatott is, amilyenre emlékeztem régről, rossz védelem, rengeteg eladott labda főleg az első félidőben, gyatra helyezkedés. Nem tudom hova lett az a lendület, ami az előző meccseken ott volt, de ahogy most játszottak, az meg se közelítette a korábbi meccseket. A portugál 3-3 is szerintem mázli volt, mert 3 gólunkból 2 mák volt.

  • szupermacs

    veterán

    válasz Viszlát #8 üzenetére

    Nekem aztán mindegy, a belgák mellett amatőrnek tűntünk. Én így látom, lehet leszólni és hülyének feltüntetni, de engem nem vigasztal, ha 4 gólt is bekaptunk és egyet sem tudtunk lőne a helyzeteinkből. Magyar focit legközelebb majd 2 év múlva a VB-n, vagy 4 év múlva az EB-n nézek. Addig lehet felzárkózni, hogy a szurkolók ajnározásának alapot adjanak.

    (#12) buherton: ,,Nem sok csapatnak volt jobb/hangosabb/bíztatóbb szurkolótábora. A sok bekapott gól ellenére sem csitult a tábor! Más csapatoknál ilyenkor a szurkolók néma csendben állnak és a válogatott teljesen szétesik. Ezzel szemben a szurkolók tovább drukkoltak és a csapat töretlenül ment előre és próbálkozott. Szép volt látni a küzdelmet, kár hogy nem esett gól."

    Ugye nem haragszol, ha azt mondom, hogy nem a szurkolók miatt kapcsoltam a meccsre? Nem érdekel, hogy mennyire drukkoltak, hogy mit vertek szét vagy éppen nem rongáltak. Az sem, hogy mi ment a belvárosban. A meccs a pályán dőlt el. Ezen az sem segített volna, ha nagyobb stadionban, több magyar szurkolóval lépnek fel.

    Ugye megengeditek, hogy ebben az eufórikus hangulatban én legyek az egyetlen negatív hang? Ugye? :B

    U.i.: Egyébként még több ilyen kemény meccs kellene, nem a pontokra hagyatkozni legközelebbi kijutásnál, de ez nehéz lesz. Az ilyen meccsekből lehet talán tanulni és ilyenekkel kellene edzeni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák