Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz kenwood #46 üzenetére

    Persze és a cetlin amit Ronaldo kapott az volt, hogy Izland a 94. percben gólt fog rúgni a párhuzamosan zajló mérkőzésen és ezzel a portugálok csoportharmadikként zárnak. Egészen addig úgy tűnt, hogy 3-3-as döntetlennel a portugálok csoportmásodikként mennek a sz..póágra a németek, az olaszok, a spanyolok és az angolok mellé.

    [ Szerkesztve ]

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    Épp most vásárolja a jegyet hazafelé a címvédő is, és aki látta a meccset az tudja, hogy a spanyolok sem tettek bele sokkal többet a legutolsó meccsükbe mint a mi válogatottunk. Konkrétan csak a kapott gólokban volt jobb a statisztikájuk.
    (Egyébként ez a török bíró vadállat volt. Nemhogy engedte a durva játékot, de szerintem titokban még bíztatta is kicsit a hitetlen gyaurokat, hogy öljék egymást a pályán.)

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz G-Guts #67 üzenetére

    Szerintem a következő főcím Izland lesz. mindenhol. Elképesztő meccset játszottak az angolok ellen.

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    Én már azért büszke voltam, hogy ott lehetnek a srácok, és csak reméltem, hogy legalább lövünk 1-2 szép gólt, meg szerzünk 1 pontot mint pl: a csehek. A többi csak ajándék volt. Ahogy időm (és a streamek minősége) engedte, néztem az évtizedben az összes válogatott meccset és talán most először fogott el az az érzés, hogy akkor is szurkolnék nekik, ha nem a mi csapatunk lenne. Le lehet szólni bárkit, a teljesítményéért, de egy versenyben mindig kell lennie veszteseknek, sőt utolsóknak is. Ukrajna például rúgott gól nélkül 0 ponttal esett ki, de hányan vannak akik még így is szívesen cseréltek volna velük. Sőt éveken-évtizedeken át mi is csak arra vágytunk, hogy hagy láthassuk ott a válogatottat. Ha utolsók lesznek, ez van. Ne felejtsük el, hogy a legjobbak közt lettek utolsók. Szerintem mind örülnénk, ha valamiben amit csinálnuk, akár munka, akár hobbi, versenyre kelhetnénk a legjobbakal, még akkor is ha esélyünk se lenne a győzelemre.
    Ősszel kezdődik a VB selejtezősorozata. Remélem ott is jó meccseket látunk majd a válogatottól.

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz szupermacs #91 üzenetére

    Érzek némi kettős mércét nálad azzal kapcsolatban, hogy szerencsének titulálod azt, hogy az Izlandi védelmet olyan nyomás alatt tartották az egész félidőben, hogy végül sikerült őket hibára kényszeríteni, (bár érkezett Böde a labdára is rögtön az Izlandi úriember mögött) aközben a magyar válogatott magában keresse a hibát egy rossz (még az izlandi kapitány is kérdésesnek nevezte) bírói döntés miatt. :C
    Rá lehet mondani a srácokra, hogy a régi lebonyolítási rendszer alapján nem jutottunk volna ki, ahogy rajtunk kívül Írország, Svédország, Törökország és Ukrajna is az új rendszernek köszönheti a részvételt. De ha a különbségeket nézzük a régi rendszer szerint a 16-os rendszer szerint Írország, Észak-Írország, Portugália és Szlovákia sem jutott volna tovább harmadikként a csoportjából. Viszont az új rendszer szerint bejutott a válogatott és Európa jelenlegi legjobbjai között nagyjából a középmezőnyben végeztünk. Voltak akik kicsit jobb eredménynel jöttek haza, voltak akik nem annyira, vannak akik még ott vannak, de mindenki aki akárcsak csereként ott volt a legutolsó csapatban az megérdemelten volt ott.
    Semmi kiemelkedőt nem alakított ott a válogatott, de miért ne lehetne büszkén örülni egy jó közepes eredménynek? Ahogy az ember büszke bármire amit a saját kölyke, barátja, barátnője, testvére... elér, még akkor is ha tudja, hogy vannak akik az adott dologban ügyesebbek, jobbak. Emlékszem néztem régebben a Fallout klón szerű játékotok videóját és tudnám én napestig fikázni teljesen jogos érvek mentén, de miért tenném? Biztos vagyok benne, hogy, bárhogy is sikerült, büszkék vagytok rá, hiszen a titétek.

Új hozzászólás Aktív témák