Új hozzászólás Aktív témák

  • mokus8

    tag

    Sziasztok!
    Nagyon tetszik a telefon! Tényleg nagyon egyedi és innovatív! Mióta megvan ezzel szórakozok! Az alkalmazások is tetszenek és bőven megvagyok elégedve az eddigiekkel (bár lehet csak azért mert nem volt még iPhone vagy Andorid telefonom) és tuti jönnek majd sorba ki a jobbnál jobb alkalmazások rá! Úgyhogy én úgy érzem jó vétel volt nagyon! Nem tudnám hasonlítani egyik telefonhoz sem! A rendszert nézve talán iphone-ra hasonlít inkább, mint Andoridra. Egyébként szerintem androidot megeszi reggelire. Pláne amit írtatok, hogy a frissítéssel még gyorsabb!
    Más:
    Használat során akadt pár észrevételem/problémám! Ha tudtok segítsetek pls! :)

    - Frissítést nekem sem ajánl fel! Nokia software updater-el csináljam? Ne várjam meg inkább míg felajánlja a telefon?
    - E-mail postafiókomat beállítottam, de ha rámegyek a frissítésre azt írja ki, hogy nem tud csatlakozni a szerverhez! Én a 'másik e-mail fiók'-nál állítottam be a Yahoo-mat! Kérdés, hogy a postafiók nevéhez csak a felhasználónevemet írjam be (mert alapból így csinálta), vagy a teljes email címemet! Mind2-vel egyébként rossz! Szerintem valami más baja lehet! Leírná valaki, akinek működik, hogy mik a beállítások?
    - A kameránál 16:9-es beállításnál a legjobb minőségnél 7megapixelt jelez! Ez normális dolog?
    - Ha rádugom a gépre csak 8.8GB-ot jelez tárhelyként...
    - Akksi nekem is eléggé gyorsan merül! Normális ez is? Egyébként hogy kell bánni ezekkel az akksikkal? Nem szabad csurig lemeríteni, amikor tehetem töltsem?
    - Flash: Lehet hülyeséget írok, de nekem youtube megy!

Új hozzászólás Aktív témák