Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spider80

    őstag

    válasz s3nsitivity #4035 üzenetére

    Szeritnem maradj droidon. Csomó google apphoz nincs natív kliens. Ahogy pl androidra sincs natív internet explorer, gyári offline navigáció,és hasonlók. Mindegyik másban jó. De ha az összes google app tényleg létszükséglet neked,akkor itt csak szívnál vele wp-n.

    Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

  • Clavell29

    csendes tag

    válasz s3nsitivity #4035 üzenetére

    Én is több év android használat utána váltottam erre. Hozzád hasonlóan úgy, hogy lehetőleg szeretnék maradni a google cloudon. Pár hét WP (Lumia 930) után:

    - címjegyzék: nekem semmi bajom vele, a google-ét tökéletesen használja, az account összekapcsolás (pl. google + facebook) szerintem ráadásul sokkal következetesebb és intelligensebb mint az utolsó droid phone-mon (Huawei Ascend P6) volt.
    - naptár: ugyanez, tökéletesen kezeli, ha másnak van megosztott naptára és te ezt is használod, akkor kicsi trükk: http://m.google.com/sync/settings/ a TELÓN megnyitva és kiválasztod a megosztott calendart, amit szeretnél látni ill. syncelni
    - gmail: ez nem annyira kifinomult, mint a natív, droidos gmail app-al, de működik, használható
    - keep: ezt nem próbáltam még, app van hozzá: http://www.windowsphone.com/hu-hu/store/app/google-keep-free/a39a9761-be70-4266-8b4f-8a85f05afb72 , ill. a phone saját böngészőjéből eléred
    - google drive: van hozzá app

    Pár szóban ennyi, nomeg, még annyi, hogy droid hívőként sem bántam meg a váltást, sőt. Sokkal stabilabb és kiforrottabb a WP véleményem szerint. Igaz, hogy kevesebb hozzá az app, mint az Androidhoz, de ebben az is benne van, hogy míg droidon mondjuk 15 féle zseblámpa app van, itt mondjuk csak 6. A lényeget itt is ugyanúgy meg lehet találni a Storeban.

Új hozzászólás Aktív témák