Új hozzászólás Aktív témák

  • Qukac

    tag

    válasz ferrari1 #508 üzenetére

    Egyrészt a csempék valakinek vagy bejönnek, vagy nem. Én eddig is szerettem a Lumia 800-amon ezt meg használtam már 920 és 925-öt is és még mindig imádom ezt a dizájn, újranézve a BUILD-es 8.1 keynote-ot meg már nagyon várom, hogy lecserélhessem végre öregecske 800-ast egy 930-ra, mert nagyon király a háttérképes csempe. Másrészt azért MS termék és itt sokaknak az asztali PC néhai meghülyülése jön be, miközben pont az ellenkezője van a telefonos op rendszernek. Harmadrészt, marketing. Android folyik a csapból Galaxy S 5 Advance Plus Neo Duos meg minden, ami Android. Ez vált a mobilok Windowsává és ugyanúgy félnek váltani az emberek mint az asztali rendszernél. Én amíg T üzletben dolgoztam igyekeztem az ügyfelekkel megismertetni a csempés világot, valakinek nagyon bejött valaki meg bonyolultnak látta csak amiatt, mert az Android meg az iOS nem így néz ki. Egyébként meg várom már a pillanatot, amikor beléphetek a céges flottába és rátehessem a kezem egy 930-ra. Sokat filóztam a G3 és a 930 között de nálam most a Lumia győzött :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák