Új hozzászólás Aktív témák

  • Poci3

    tag

    válasz Puma4 #293 üzenetére

    Ne hülyéskedj! A fórum arra való, hogy segítsünk egymásnak! Én is nagyon sok segítséget kaptam már itt másoktól. Na szóval:

    1. A billentyűzet "símaságával" tuti nem lesz gond, mindent meg lehet találni, A navi gomb is normálisan kijebb van, tehát teljesen jól használható.

    2. Angol (Ellen) hang van csak benne, le lehet ugyan letölteni más nyelveket, van vagy 20 féle, de a MAGYAR NINCS KÖZTÜK...). Bár nem könnyű elérni az olvasási opciót: a Névjegyalbumban ez így megy:
    Névjegyalbum/az adott névjegy megnyítása/Opciók/Hangcímke adatai/Lejátszik

    3. Viszont a Névjegyalbumban van egy új opció, mégpedig a "Megjelenítés a térképen". Ez ügye azt jelentené, hogy elindítja a Nokia Maps-ot és ha jól van a névjegyben bejegyezve a pontos cím, akkor megjeleníti a térképen a kapcsolat címét. Nekem ez nem sikerült, de szerintem ez azért van, mert a Nokia Mapsban ez a funció még nem igazán működik.

    4. Van üzenetolvasója, de itt ugyanaz a helyzet: csak angol van, illetve letölthetők a már említett nyelvek, de nincs köztük a magyar.

    És végül: a fentebb a telefonról írt hosszabb szösszenetem végén 3 hiba közül a kicsit nagyobb rés a menügomb alatt NEM IGAZ. Egyszerűen arról van szó, hogy ügyesen úgy oldotta meg a Nokia a menü gomb kiemelését a sötétben, hogy oda két erősebb világító "vonalkát" tett be, így gond nélkül azonnal megtalálható. A másik dolog - mármint az újraindulás - azóta nem jelentkezett pedig nyomogatom rendesen. Lehet, hogy a sok egymásutáni telepítések miatt volt. :).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák