Új hozzászólás Aktív témák

  • Pikkolo^^

    addikt

    válasz polonic #94 üzenetére

    Még azt sem lehet tudni, hogy milyen stratégiával kívánnak nyitni erre már mindenhol csak a milliárdokkal megy a vagdalózás, hogy ennyi kiadás annyi kiadás. Fel sem merült benned, hogy ez az összeg - amit egyébként nem tudunk mekkora - 3-4-5 év alatti kerül kifizetésre? A Vodafone sem egy év alatt építette ki a saját hálózatát amikor belépett az addig kétszereplős piacra.

    Heimdallr75
    Az, hogy jelenleg nincsen elég szakember nem a Rózsa hibája, mert te ezt írtad. A Rózsa negatív munkássága majd 2-3 év múlva jön elő, de jelenlegi helyzet miatt ő pont nem vonható felelősségre.
    Ha te sem gondolod, hogy 1 év akkor nekem miért tulajdonítottad mikor én nem írtam le? Ez a "saját" mobilcég olyan amikor az ember beruház egy lakásszigetelésre vagy ablakcserére. Min. 10 év a megtérülés, de egyszeri kiadás után alacsonyabb a rezsi - itt még bevételt is termelhet a lakossági számhordozás miatt.
    Megint belekevered a fideszt, szerinted csak a fideszes szerint jó ötlet? Mert ugye amit a "másik" fél csinál az csak rossz lehet. A világon nem minden fekete vagy fehér.

    franc0: banki pihenést írtál nem befektetést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák