Új hozzászólás Aktív témák

  • FearTomi

    őstag

    válasz jeni #20248 üzenetére

    Hello!

    A telefonodról annyit, hogy igen lehet frissíteni, de, mint már sokaknak leírtuk, nem biztos, hogy a te Döfidre kijött már a froyo frissítés. Az aksi alatt találsz egy fehér matricát, arra van ráírva, hogy hova szánták a telefonod, az alapján rá tudsz keresni, hogy kijött e már a frissítés.

    Ha új a telefon és a gyári fólia után rakod rá a vásárolt védőfóliát, szerintem felesleges letörölni, ugyanis a gyári kijelző még eléggé steril. Ha mégis megtetted és rosszul és kis buborékok jelennek meg az még nem olyan probléma, mert azokat körömmel (inább matt fóliánál), újheggyel (fényesnél) ki lehet szorítani a fólia alól, persze elég pepecselős művelet. Nekem sikerült ugyan kipréselni a buborékokat, viszont édesapám Desirején lévő fólia alatt egy elég nagy buborék keletkezett, nem csináltunk mást, óvatosan felemeltük addig, ahol a buborék volt és visszaragasztottuk újra, ergo szerintem van annyi tapadásuk, hogy 1-2 levételt bírnak. Ha ez nem jön be, akkor utolsó megoldásként próbáld ki a szappanos dolgot, aminek a lényege, hogy várd meg míg megszárad, ne valami törlőkendővel itasd fel róla a vizet.

    Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

Új hozzászólás Aktív témák