Új hozzászólás Aktív témák

  • csl1982

    tag

    Kicsit beledumálok én is a CM-es témába. Én már felraktam régen a 2.3.6-ot, mivel azt írták, hogy jobb lesz a wifi, hát nekem ezzel a ROM-mal is szakadozik, de ezt már kitárgyaltuk itt is, hogy a tp-linket lehet, hogy nem szereti.
    Valaki talán már kérdezte, hogy innen próbált-e valaki ROM-ot. Mivel már hiányoltam a CM-et (régi LG-met azzal használtam), ezért kipróbáltam.
    A ROM-ok csak a system-et írják felül, azaz a boot/recovery megmarad, ezért is mertem elkezdeni.
    Ezeket próbáltam:
    cm72-120127.0846-NIGHTLY-Defy+.zip
    CM9-NIGHTLY-120112-Defy+.zip

    Mindkettővel csak annyit teszteltem, hogy wifi megy-e, kamera, és felhívtam az 1270-et.
    CM7.2: Elég jónak tűnik, kamera hibás, fordított a kép.
    CM9: Ez is jónak tűnik, de a kamera app újraindítja a telót.

    Az elmúlt napok hozzászólásait tekintve távol álljon tőlem, hogy bátorítsak bárkit, de jó lenne, hogy ha más is tudná tesztelni ezeket, aki tudja mit csinál, mert nehéz összevadászni az infót az XDA-ról is, nem a nyelv miatt, hanem mert ott már sok téma van, és keverik gyakran a sima és +-os Defy-t.
    Most visszarakom a régi rendszert (holnap munkanap), hétvégén talán lesz időm tesztelgetni, a 7.2-t fogom nézni, az kiforrottabbnak tűnik.

    CM9 - XDA
    CM7.2

Új hozzászólás Aktív témák