Új hozzászólás Aktív témák

  • osztraksajt

    őstag

    Én ismerek olyat akinek totál legális és leadózott minden jövedelme és többszáz milliót keresett az évek folyamán, én csináltam az adóbevallásait szóval én csak tudom. Azért őt is irritálhatja, hogy évekkel ezelőtt ötvenvalahány százalék adót már kitermelt és befizetett hogy ez a pénz ténylegesen az övé legyen, és most újra tartják a markukat. Na az most megy a héten Ausztriába számlát nyitni, mert hogy egy ezrelékes adót nem fog fizetni azért hogy Magyarországon járassa/tartsa a pénzét az tuti. Csak egy egyszerű példát mondtam hogy amikor összeszorozták a pénzforgalmat az adó mértékével akkor megint akkora bakot lőttek hogy az valami eszméletlen. Mert annyi pénzt mire beszednek sárga csekkekből meg jövedelem utalásokból mint amennyit ő megmozgat 1-2 hónap alatt, igencsak többezer ember havi fizetéséről beszélünk. Úgyhogy csinált a tisztelt kormányunk megint egy komoly piaci lehetőséget a külföldi bankoknak.

    De a telekom adóval is ugyanez lesz, én pl annyit sem fogom felemelni a telefont mint eddig. Most már nem 2 hónapig fog kitartani egy feltöltőkártya hanem fél évig.

    De a szolgáltatókat sem féltem, ők sem fogják a különadó kivezetésével a perdíjakat csökkenteni, viszont az új adót átterhelik egy az egyben.

    Ja, még egy fontos dolog, a két forint adó az áfásan 2,54Ft lesz. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák